באילו מקרים אוכל לכלבים נחשב בריא

הכלב שלך הוא אחד הדברים החשובים בחייך ואתה עושה הכל כדי לשמור עליו, לדאוג לו ולוודא שהוא יזכה לאיכות החיים הטובה ביותר ויחיה כמה שיותר שנים לצידך.

אתה דואג לצאת איתו לטיולים ולוודא שהוא פעיל פיסית, נותן לו אהבה וכמובן מקפיד על התזונה כי אתה יודע שמזון זה אחד הדברים החשובים אשר עוזרים לתמיכה בבריאות של הכלב שלך, בדיוק כמו שמזון חשוב ומשמעותי בשמירה על בריאות בני אדם.

 

ההיצע של סוגי המזון לכלב עצום, מה עושים?

אין ספק שההיצע של המזון שיש לכלבים היום בשוק הינו נרחב, בכל אחד מרכיבים אחרים, דגשים וטעמים שונים וכמובן שיש גם פערים במחירים, לעיתים פערים מאוד גדולים מה שגורם בלבול רב וקושי לבחור את המזון הנכון והבריא עבור הכלב שלך.

כאשר אתה בוחר מזון לכלב הדבר הראשון שכדאי לעשות זה להתייעץ עם הווטרינר שלו אשר מכיר אותו, יודע מה ההיסטוריה הרפואית שלו, מה הצרכים המיוחדים שלו אם יש ולכן יוכל להמליץ על סוג המזון הבריא והמדויק לו ביותר.

 

מה הופך מזון לכלבים למזון בריא עבורם?

כלב הינו בעל חיים טורף ולכן המזון שלו צריך להתבסס בעיקרו על בשר וכמה שיותר נקי, לכן אחד המרכיבים החשובים ביותר במזון לכלבים הינו אחוז הבשר אשר מרכיב את המזון הקנוי, זה יכול להיות עוף, דגים או כל מקור חלבוני אחר מהחי.

כמובן שמבחינת הערכים שהמזון מכיל חשוב שהוא יכיל חלבון, שומנים, ויטמינים ומינרלים אשר חיוניים מאוד לתפקוד התקין של הגוף והמערכות השונות שלו לאורך זמן.

ככל שהמזון הינו טבעי יותר, נקי יותר ובסיסי יותר כך ניתן להתייחס אליו כאל מזון בריא יותר.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי בבחירת מזון הנכון לכלב שלכם – https://www.keflahayot.co.il/.