דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים ארון ילדים.

לא כזה סיפור.

כאשר אנו מעוניינים לרכוש ארון לחדר ילדים ישנם מספר דברים שצריך לקחת בחשבון לפני רכישה. במאמר הבא הבאנו עבורכם את הנחוצים ביותר שכדאי לדעת לפני רכישה.

חמש טיפים חשובים לפני שקונים

  1. עיצוב הארון. ילדים תמיד יעדיפו חפץ צבעוני שמכניס מעט צבע ושמחה לחייהם ולחדר השינה שלהם. כאשר אנו בחורים ארון לחדר הילידם עלינו לבחור ארון שימצא חן גם בעניי הילדים ולא רק בעינינו ההורים, על מנת שהילדים יהיו מרוצים ושבעי רצון. כמובן שיש להפעיל שיקול דעת קל ולרכוש ארון התואם גם מביחנת גודל ומחיר ולא רק תואם את טעמו של הילד.
  2. סקר שוק. רצוי לבצע סקר שוק קל לפני שאנו רוכשים כיוון שבמספר חנויות קיימים אותם דגמים של ארונות וכאשר ראינו דגם ספציפי שאותו אהבנו רצוי לבדוק בעוד מספר מקומות בכדי למצוא את החנות עם המחיר המשתלם ביותר
  3. אחריות. ילדים עלולים לעיתים להיות מגושמים וחסרי רגישות ולכן כאשר הם סוגרים או פותחים את הארון בעוצמה הדבר יכול לגרום לנזק ולכן חשוב לבדוק אם הארון מגיע עם אחריות ובמידה וכן, לכמה שנים? ומה כוללת האחריות על המוצר.
  4. ארון עדין. ישנם ארונות מסבים ומורכבים מסוג עץ חזק וכבד ארון כזה הוא עמיד ובטוח לטווח הרחוק אך פחות מומלץ לחדר ילדים כיוון שמשקלה הרב של דלת הארון יכולה להיות מסוכנת לילדים מיכוון שקיים סיכון שאחת הדלתות או המגרות יסגרו בחוזקה על אצבע הילד ולפצוע אותו בצורה לא נעימה.
  5. להתמקד. לפני שנרכוש עלינו להחליט איזה סוג ארון אנו רוצים(הזזה, דלתות וכדומה) וכאשר נבין ונדע היטב איזה סוג של ארון אנו רוצים מה המידות שאנו מחפשים ואיזה עיצוב או צבע מתאים ביותר עבורנו יהיה קל הרבה יותר להתמקד במספר אופציות נבחרות מתוך אלפי אפשרויות.

 

מחפשים ארונות הזזה מעץ מלא? דברו איתנו!