מגשי אירוח כשר למהדרין לישיבות

כאשר מתכננים הזמנת מגשי אירוח כשר למהדרין עבור ישיבות, מביאים בחשבון כמה כללים כדי ליצור נוחות מרבית ללקוחות.

אירוח בישיבות

בישיבות יש בדרך כלל משתתפים רבים המשוחחים זה עם זה ולכן הדרך המומלצת היא להזמין מגשים של פריטים קטנים, כמו מאכלי ביס או פינגר פוד. מדובר במאכלים אשר אוכלים בביס אחד או לכל היותר בשני ביסים. התנהלות זו מאפשרות לכל אדם הן ליהנות מהמזון והן ליהנות מהמשך השיחה עם הקולגה.

לאור הדרישה גדולה של מגשי אירוח כשרים למהדרין לישיבות, מסוגל הקייטרינג החלבי לספק היצע נרחב מאד של מוצרים, אשר מתאימים להגדרה זו.

בשיטה זו מזמינים עבור כל ישיבה כמה מגשי אירוח מגוונים בהתאם למספר האורחים כך שכל אחד מהם ייהנה מכמה וכמה אפשרויות ויטעם מכל אחד מהמאכלים. החשיבה היא להעניק למוזמנים הפסקה בה ייהנו מאוכל משובח ולאחר מכן יוכלו לחזור לענייני הישיבה.

מגשים אסתטיים בישיבות

מבחר המגשים כולל לחמניות ביס עם כמה אופציות למילוי כמו סלמון מעושן, גבינות ושפע של ירקות, קישים קטנים המכילים גבינה וכמה אפשרויות של ירקות קלויים, חביתות קטנות, פיצות עם מבחר תוספות כמו פטריות, עגבניות, תירס ועוד.

אפשר להגיש מאפים שונים כמו בורקס או מטעמים מבצק פילו הממולאים בגבינות שונות, רוטב פיצה, זיתים, בטטה, תפוחי אדמה ועוד. במגוון הרחב, כל אורח ימצא לבטח כמה וכמה מעדנים שיאהב.

ירקות טריים וריחניים

קייטרניג חלבי עם מגשי ירקות הם תתמיד הצלחה גדולה במיוחד כשהם חתוכים באופן וויזואלי יפהפה וכוללים עגבניות שרי בכמה צבעים, מלפפונים, פלפלים בכל הגוונים, גזר, קולרבי, בצל ירוק וירקות נוספים בהתאם לעונות השנה. אפשר להגיש במרכז המגש מטבלים שונים לירקות, אשר מוסיפים להם טעם משובח במיוחד.