תיקי עור לגבר

כמעט כל מי שמתעניין באופנה, יודע שחומר הגלם הנפוץ, האיכותי והפופולרי ביותר הוא העור. הוא משמש לעיצוב פריטי אופנה רבים כמו נעליים ארנקים ותיקים. לא בכדי השימוש בעור הוא כל כך נפוץ. איכות החומר ומאפייניו הרבים, הביאו לכך שכבר אלפי שנים הוא החומר השימושי ביותר לפריטי לבוש ואופנה רבים.

שוק תיקי העור, משופע במבחר עצום של תיקים בעיצובים ובצבעים שונים ומגוונים, המיועד הן לקהל הגברי והן לקהל הנשי. אמנם מכיוון שעולם האופנה הנשי מתפתח ביותר בעשרות השנים האחרונות, מגוון התיקים העצום מיועד יותר לנשים, אך מבחר תיקי עור לגבר גדול גם הוא.

מה חשוב לדעת לפני הרכישה

כשאתם הולכים לרכוש תיק עור, למחשב, לתיקיות עבודה, או לכל שימוש אחר, חשוב לדעת מספר דברים.

היזהרו מחיקויים

עולם החיקויים גדל במקביל לשוק תיקי העור המקוריים. אם אתם מעוניינים בתיק מקורי ואיכותי, תוכלו לבדוק את מקוריות התיק על פי הסמל הבינלאומי לסימון מוצרי עור מקוריים. הסמל מופיע בדפנות הפנימיות של התיק או בתחתיתו. כמו כן ניתן להריח את התיק, ריח העור לא ניתן לזיוף, לכן אם התיק עשוי מעור מקורי, הריח יסגיר אותו מיד.

מגוון רחב

מכיוון שאת העור לוקחים מסוגים שונים של בעלי חיים, מגוון סוגי וצבעי התיקים שניתן לייצר הוא גדול מאוד. בהיצע הגדול שקיים היום תוכו לבחור את התיק על פי העיצוב והצבע האהוב והמועדף עליכם.

המחיר משתלם

תיקי עור לגבר הינם מוצר יקר. תמיד תוכלו להתפשר על תיקים דמוי עור, אך לפני כן כדאי לבדוק האם זה משתלם, מכיוון שהחיקויים אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן ותוך זמן קצר תאלצו לרכוש תיק חדש. מומלץ להשקיע יותר ברכישת תיקי עור לגבר מקוריים של תיקי טוסקנה, שיחזיקו מעמד לאורך שנים.