דפים מתמוססים לקטילת זרע

אם את מנסה לבחור היום את אמצעי המניעה הכי טובה שקיים כי את לא רוצה ולא מוכנה להיכנס עכשיו להריון, אפשר להבין את הדילמה שלך. כמובן שאת לא האישה היחידה שמוטרדת מהעניין הזה, ולכן טבעי שבעולם המודרני שבו אנחנו חיים יהיו גם לא מעט אפשרויות שביניהן תוכלי לבחור. אומנם זה נכון שהרבה נשים עושות שימוש בגלולות למניעת היריון, אך האמת היא, שלשימוש בגלולות יש מחיר כבד. לכן, אם את יכולה להימנע מהריון לא רצוי על ידי דפים מתמוססים לקטילת זרע ואם את יכולה ליהנות מהידיעה שהשימוש בדפים הללו לא מזיק לך, למה לחשוב פעמיים? לחצו כאן למידע נוסף בנושא.

 

שימוש קל ונוח 

 

בין אם את מכירה נשים שכבר עושות שימוש בדפים מתמוססים ובין אם אף אחד מהחברות שלך לא ניסתה את זה, כדאי שתדעי: זה עובד. הדפים עובדים בצורה מושלמת ולא קשה להשתמש בהם. כל מה שצריך לעשות אחרי רכישת הדפים, הוא לקפל את הדף ולהחדיר אותו אל הנרתיק. החדרת הדף לנרתיק צריכה להיעשות בין 15 דקות עד 3 שעות לפני קיום יחסי המין. אם תקפידי על הטווח הזה תוכלי להיות בטוחה ורגועה שתיהני מהסקס בלי לחשוש שאולי תיכנסי להיריון. כדאי לדעת כי קיים מוצר יעיל נוסף – היכנסו לקרוא על ג'ל סיכה אישי באתר VCF.

 

פתרון שמתאים לכולן 

 

חששת לרגע שדף מתמוסס לקטילת זרע לא יתאים לך? את חוששת מהשימוש באמצעי המניעה הזה? לא בטוחה האם זה יהיה לך נוח או שזה יפריע לך בעת קיום יחסי המין? את יכולה להיות רגועה. מדובר על פתרון שמתאים לכל הנשים, ואין סיכוי שתרגישי את קיומו של הדף בתוך הנרתיק שלך. הוא הוכן בצורה כזאת כך שהוא לא יפריע לך, יעשה את העבודה ויקטול את הזרע כך ששווה לך לנסות זאת עוד היום.