אובדן כושר עבודה – מה חשוב לדעת לפני שתובעים

קורה לא פעם ועובד מוצא את עצמו נפגע ובעקבות כך הוא מאבד את כושר העבודה. זה יכול להיות אובדן כושר עבודה לזמן קצר וזה גם יכול להיות אובדן כושר עבודה לטווח ארוך או אפילו לצמיתות. חשוב לדעת מה יש לעשות במקרה כזה.

יש כאלה אשר ימהרו לתבוע את הביטוח הלאומי בלי לחשוב יותר מיד או להתייעץ עם אנשים אשר מבינים בתחום. הבעיה היא כי במקרים רבים התביעה כלל לא תתקבל והתובע ימצא את עצמו מתמודד עם דחייה של הבקשה כאשר הוא למעשה לא יקבל כלום.

חשוב לדעת כי לפני שמגישים תביעה מול הביטוח הלאומי יש לפנות ולהיוועץ עם אנשי מקצוע כמו עו"ד לענייני תאונות עבודה. רק כך אפשר יהיה להגיע למצב אשר בו יקבלו פיצויים מתאימים בהתאם למצב כאשר האדם לא יישאר ללא כל הכנסה.

פונים אל עורך דין מומחה

בעולם המודרני של היום ישנם הרבה מאוד עורכי דין אשר מציעים את שירותיהם לציבור. הם מציעים ייעוץ מקצועי וייצוג מקצועי ונדמה כי כל אחד מהם מבטיח ומסוגל לסייע לנו באמת. אך המציאות בשטח מוכיחה כי לא פעם הטיפול של אותם אנשי מקצוע מתבררים כבלתי יעילים הסיבה לכך היא כי אלו אינם אנשי מקצוע אמינים וטובים באמת ואין להם את הניסיון בתחום הספציפי.

מסיבה זו חשוב כל כך לבדוק ולברר לפני שפונים אל איש מקצוע ומבררים כי אכן מדובר בעורך דין מנוסה אשר מתמצא בייחוד בתחום של עריכת דין בנושא הספציפי של תאונות דרכים והוא זה שידע איך וכיצד לטפל בכל פנייה.

כאשר פונים אל איש מקצוע כמו עורך דין פייפר-כהן אשר מכיר היטב את התחום והוא יודע מה עליו לעשות, אל מי לפנות ואת מי לתבוע, אפשר יהיה ליהנות בסופו של דבר מליווי מקצועי אשר יוביל למיצוי מלא של כל הזכויות.

אדם שנפגע ואיבד את כושר העבודה זכאי להמשיך להתקיים גם אם הוא לא מסוגל להתפרנס בכוחות עצמו. בזה מטפל עורך דין מומחה ונסייע לנפגע.