מתנות לגבר בזול – 4 מוצרים שימושיים וזולים לגבר

אם אתם כמו רוב האנשים, חשוב לכם לתת משהו מהלב לאהובים עליכם. אנו חיים במדינה חמימה ומתנות למשפחה חברים קרובים ועמיתים עבודה יכולים מידי פעם להיות יותר מידי. לא בגלל שלא רוצים לתת, פשוט כי למצוא רעיון חדש כל פעם כבר נהיה קשה, ועוד יותר קשה כאשר מנסים להשאר בתקציב נמוך שכן יש כל כך הרבה אנשים שאנו רוצים להעניק להם. ואם כבר עברנו את שתי המשוכות הראשונות, נתקלים בבעיית השימושיות, שכן אפילו אם מצאנו רעיון מקורי ובתקציב הנכון, לא פשוט למצוא מתנה לגבר שגם תהיה לו שימושית. מי רוצה שהמתנה שלו תשב על המדף לצבור אבק?

כדי למנוע את כל זה, כנראה חיפשתם באינטרנט לרעיונות למתנות שימושיות וזולות לגבר, ותנו לי להרגיע אותכם, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בזול פה, אין מבצעים, פשוט זול אצלינו כל השנה. ועם מבחר בינלאומי ההתלבטות כבר לא קשה.

אז אספנו בשבילכם 4 מתנות לגבר שאתם יכולים לקנות אצלינו במחיר מעולה:

  1. כפכפים לגבר

איזה גבר ישראלי לא אוהב כפכפים? במזג האויר הישראלי התברכנו בימי שמש ברוב השנה והשימושיות של כפכפים לא מוטלת בפסק אף פעם. לא יהיה זה דבר מפתיע לראות את הגבר הישראלי מהתלך בכפכפים גם בחורף, אם זה לקניון, לספר, למכולת השכונתית ואפילו סתם לבית. כפכפים ממותגות או גם נעלי אדידס לגברים הן מתנה שכל גבר בארץ ישמח לקבל. וכיף לקנות אותה בגלל העלות הנמוכה והשימושיות הגבוהה.

  1. ארנק עור לגבר

אם יש התלבטות, אין התלבטות – קונים ארנק, בעדיפות מעור או דמוי עור, לגבר. ארנק לגבר זאת המתנה האולטימטיבית וניתן למצוא אותו באתרים של קניות אונליין מסין. זה הוא מוצר קטן שהוא יכול לקחת לכל מקום ולהראות סטייל אופנתי ואף סמל סטטוס עם ארנקים ממותגם שמשאירים רושם על כל שולחן שמניחים אותם.

  1. בגד ים לגבר

בגד ים הוא לא רק פריט סופר שימושי בחום הישראלי ובשל הקרבה לחופים, הוא אף פריט אופנתי שכל גבר שמח שיהיה לו.

  1. מכונת תספורת לגבר

אם זה כדי לטפל בזקן, ואם זה כדי לחסוך ביקור מיותר אצל הספר, מכונת תספורת זולה תעשה את העבודה והגבר שלך יודה לך.