מזה רטיבות כלואה ואיך מתמודדים עם זה? 

הצפה היא אחת המפגעים החמורים ביותר שיכולים להיות רבים נותרים חסרי אונים לאחר ההצפה הסיבה העיקרית המדירה שינה מעיניהם היא רטיבות כלואה.

 במאמר זה נדבר על מהי רטיבות כלוה והדרכים שבה ניתן לטפל בה. במאמר זה גם יוצגו דרכי הטיפול עצמם. 

מהי רטיבות כלואה?

אחת הסיבות לרטיבות כלואה היא הצפה שמקורה בצנרת פגועה בעוד שאת המים שמעליו הרצפות ניתן לנקות באמצעים פשוטים ובקלות רבה את הרטיבות הכלואה זוהי שנמצאת מתחת למרצפות לא ניתן לייבש באמצעים הללו.

הרטיבות אינה יכולה להתאדות ולכן היא מחלחלת ונספגת בחול ובסומסום שאלו הן אבנים קטנות שנמצצות מתחת לריצוף.

 רטיבות כלואה גורמת למגוון רחב של בעיות שונות כמו חלודה פגיעה בצנרת ופגיעה ביסודות הבניין כל אלו עלולים לגרום לנזקים של ממש במידה והם אינם מטופלים במהירות לכן הדרך הטובה ביותר היא להזמין חברה שמומחית בטיפול ברטיבות כלואה על מנת שהיא תפתור הבעיה לחלוטין. להמשך קריאה בנושא ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף

איך מתמודדים עם זה? 

פשוט פונים לחברה מקצועית בתחום:

אם בעבר הדרך להתמודד עם רטיבות כלואה הייתה לשבור את המרצפות לייבש את החול הרטוב ולרצף מחדש את הרצפה. כיום בעזרת הטכנולוגיה המקצועית ניתן לייבש את הרצפה מבלי צורך לפרק כלל את המרצפות. 

חשוב להכיר ייבוש תת רצפתי הוא ייבוש שבעזרת אויר חם שיונק את הרטיבות בעזרת צינורות בקלות וביעילות תוך מספר דקות האזור נקי מרטיבות. 

הטיפול ברטיבות כלואה כוללת 2 שלבים:

איתור הבעיה: 

חברה מקצועית אחראית לאתר את הבעיה על שימוש בציוד איכותי המאתר גם את הנזילה העקשנית ביותר. 

ייבוש הרצפה על ידי ייבוש תת רצפתית 

ברצפות בטון משיש קודחים קדיחה קלה ומחדירים צינורות שיונקים את המים ניתן גם לנקות פרקט. למידע נוסף בנושא ייבוש רטיבות כלואה