הילד עולה לכיתה א? מחברות לילדים עם עיצוב אישי!

החופש הגדול עומד לקראת סיום וחודשיים של ציפייה ארוכה עומדים סוף סוף להסתיים. הילד הקטן שעד עכשיו היה בגן, הופך לתלמיד בית הספר מן המניין. הילקוט כבר עומד הכן בארון ומידי יום זוכה ללטיפה ומשמוש מהילדון הנרגש, הקלמר מאובזר בכל מכשירי הכתיבה שאולי יהיה בהם צורך במהלך השנה ומה חסר? אה, כמובן, מחברות לבית ספר.

המחברות בהן יודבקו השכפולים, יצוירו הציורים וישורטטו האותיות הראשונות של הילדון שרק לומד כעת קרוא וכתוב. בשל העובדה כי המחברות הן האמצעי ללימוד, יש להשקיע בהן כראוי ולגרום להן להיראות יפהפיות על מנת שהילד ירצה לשמור עליהן שלמות וכמובן, למלא בהן את חובות בית הספר.

עטיפה מעוצבת למחברות – מה זה והיכן קונים אותם?

רוב המחברות מגיעות בכריכה אחידה ומשעממת בצבע חום ולכן, בחנויות אשר מוכרות מכשירי כתיבה ומחברות ניתן למצוא גם עטיפות צבעוניות למחברות, הן מגיעות חתוכות בגודל של המחברות, בנוסף לכך, יש את אותן עטיפות אשר מגיעות כגלילים והן מיועדות לעטיפת ספרי הלימוד. כמו כן, ניתן לרכוש גם מדבקות תואמות לכתיבת שם הילד.

בנוסף לכך, יש גם מחברות שמגיעות כבר עם כריכה צבעונית חלקה או מעוצבת אשר מחירן מעט יותר גבוה מהמחברות הרגילות, אך הוא מתקזז במחיר של העטיפה משום שאין צורך לעטוף את המחברות הללו.

מחברות עם עיצוב אישי

מלבד המחברות הרגילות שהוזכרו, שאותן ניתן למצוא בכל חנות מכשירי כתיבה מזדמנת, יש גם אפשרות לרכוש מחברות בעיצוב אישי. הכוונה היא, שניתן להזמין מחברות בעלות כריכה מותאמת אישית אשר הילד או ההורים בחרו את העיצוב שלה. ניתן לבחור בעיצוב מתוך קטלוג עיצובים ובמידה וילד לא מוצא את מבוקשו, ניתן להכין עיצוב חדש לגמרי במיוחד עבורו.

כידוע, לכל ילד יש את הדמות האהובה עליו ואת הצבעים שהוא הכי מתחבר אליהם ולכן חשוב מאוד לתת לו את האפשרות לבחור בעצמו את עטיפות המחברות אשר ילוו אותו במהלך השנה, או להעניק לו מתנות מקוריות של עטיפות לפי הסגנון שהוא הכי אוהב. בנוסף לכך, ילד אשר מתחבר ואוהב את המחברות שלו, וודאי ישתדל לשמור עליהן שלמות ונקיות ולמלא אותן במה שצריך.