מיטות סיעודיות

המטרה של מיטות סיעודיות הייתה בתחילה לעזור לצוות הרפואי בבית החולים, כמו גם למטופל באופנים שונים. בין אם מדובר על האפשרות להגביה את הראש בהתאם לצורך ובין אם מדובר על פרקטיקות אחרות שעוזרות למטופל, הלכה למעשה, להרגיש טוב יותר.

לאורך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות כיצד עוד ועוד משפחות בישראל בוחרות ללוות את החולה הסיעודי בביתם. בין אם משום שכל המחקרים מצביעים על כך שהרבה פעמים מטופלים פשוט מרגישים טוב יותר בבית שלהם מה שעוזר להם להרגיש טוב יותר. בין אם מדובר על ליווי מי שצריך להחלים מתאונה קשה ובין אם מדובר על מי שהמשפחה הקרובה מעוניינת ללוות אותו לקראת המוות.

הטכנולוגיה היום מאפשרת לכל אחד להיעזר בכל אותם אמצעים רפואיים לטיפול מסור בקרוב המשפחה או האהוב, כך שגם בגזרה של מיטות סיעודיות היה צורך ביצירה של אדפטציה שתתאים לצרכים של המטופל בביתו.

מה היתרונות של מיטות סיעודיות

כדי תדעו במה אתם בוחרים עשינו לכם רשימה קצרה של היתרונות של מיטות סיעודיות:

  1. המיטות הללו שומרים על המטופל: הרבה פעמים אחרי תאונה קשה או לקראת זיקנה, כאשר אדם הופך סיעודי, הוא עלול להתגלגל מהמיטה ולא להצליח להתרומם. בדיוק בגלל זה ישנן מוטות שתפקידם להגן על המטופל ולמנוע חלילה נפילה וחבלה.
  2. המיטות מאפשרות למטופל להרגיש בנוח לאורך תקופת השכיבה הממושכת: לשכב לאורך הרבה זמן זה מה שיכול לעורר כאבים, עלול להקשות על המטופל לקרוא ספר או עלול ליצור בצקות ברגליים. העובדה כי ניתן לכוונן את המיטה לפי הצורך היא מה שמאפשר למטופלים לגרום למטופל להרגיש בנוח יותר על אף שמדובר על חוויה כלל לא נוחה.

טבע החיים כאן כדי לספק לכם את המוצרים הטובים והנוחים ביותר ליקרים לכם.