מראה פנורמית קוטר 62 ס"מ

אחד הדברים החשובים ביותר לצורך שמירה על בטיחות בחניונים היא מראה פנורמית בקוטר 62 ס"מ. מדובר על מראה בעלת זרוע המתחברת לקיר. באמצעות הזרוע המדוברת ניתן להתקין את המראה בצורה קלה ונוחה ולכוון אותה ב360 מעלות. מדובר על מראה שחשוב מאוד להציב הן בכניסה והן ביציאה מהחניונים שכן, לא פעם שדה הראייה מוגבל או נסתר וחשוב מאוד לוודא שהנהגים יוצאים או נכנסים לחניון בצורה בטוחה. ניתן לרכוש מראות פנורמיות להצבה בחניות במקומות שונים, אולם, חשוב לרכוש אותם במקום אשר מציע את המראות הטובות ביותר.

מראה פנורמית קוטר 62 ס"מ- לא רק בחניות

על אף שכאמור מראה פנורמית קוטר 62 ס"מ היא רלוונטית מאוד לצורך הצבתה בחניונים שונים, במטרה לשמור על הנהגים ועל הרכב שלהם בעת כניסה ויציאה אל החניון, הרי שהמראה רלוונטית מאוד גם עבור צרכים נוספים ובעיקר עבור חנויות שמעוניינות למנוע גניבה במקומות נסתרים. המראה רלוונטית הן לצורך הגברת ההרעה והן כי היא מהווה כלי עזר חשוב ומשמעותי מאוד למניעת גניבות. ניתן להציב את המראה המדוברת במקומות נסתרים בחנות, במקומות שבהם יש מוצרים יקרי ערך, בקו הקופות וכן, ככלי עזר נוסף עבור קציני ביטחון ומאבטחים. המראה משמשת כלי עזר יעיל מאוד במניעת גניבות.

כיצד בוחרים מראה פנורמית קוטר 62 ס"מ

על מנת לבחור את המראה הטובה ביותר עבור הצרכים המדוברים, כל שעליכם לעשות זה לבחור בחברה המציעה מראות איכותיות באתר https://www.yolles.co.il, בגודל הרצוי לכם ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם. הבחירה במראות איכותיות עשויות זכוכית תסייע לכם לשמור על הביטחון בחניות ולהרתיע גנבים מגניבה מבית העסק שלכם ועל כן, אין להתפשר על איכות המראה ועל התאמתה למקום שבו היא עתידה להיות מוצבת.