מחיצות עץ לבתי כנסת – מאיזה עץ הכי טוב לבנות את המחיצה

בדיוק כמו שכל בית צריך מרפסת כך כל בית כנסת צריכה מחיצה. למחיצת עץ ישנו תפקיד חשוב מאוד שכן היא זאת אשר פרידה בין עזרת הנשים לעזרת הגברים ושומרת על כללי הצניעות הנדרשים בבית הכנסת. לרוב מחיצות לבית כנסת בנויות בצורה מאוד מסוימת כאשר החלק התחתון והנמוך יותר שלהן הינו אטום באופן מוחלט ואילו החלק העליון יותר הינו אטום באופן חלקי בלבד על מנת לאפשר לקהל הנשים לראות ולו במעט את פנים בית הכנסת.

ממה הכי נכון לבנות מחיצות?

עולם המחיצות הינו רחב מאוד. ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי מחיצות, חלקן מחיצות קבועות אשר מקובעות במקום ומייצרות הפרדה קבועה ולעומת זאת ישנן מחיצות ניידות אשר ניתן להזיז אותן ממקום למקום ולהשתמש בהן לכל צורך. כאשר אנו עומדים בפני בחירה של מחיצה חשוב לשים לב גם לעץ ממנה המחיצה נבנית.

כמובן שככל שסוג העץ יהיה איכותי וטוב יותר כך המחיצה תהיה איכותית ותישמר לאורך זמן. חשוב מאוד להשקיע בעבודות מסוג זה על מנת לקבל תוצאות שישמרו על המראה והחוזק שלהן. כמובן שמומלץ לעבוד אך ורק עם עץ מלא ולא עם סוגים אחרים של עץ אשר תוך פרק זמן קצר יאבדו את המראה האטרקטיבי שלהם.

בחירת מחיצה לבית כנסת

מכיוון שמחיצה אינה רק פרט שולי בעיצוב בית הכנסת חשוב מאוד להשקיע מעט מחשבה כאשר בוחרים הן את סוג העץ לעבודה והן את המראה הכללי של המחיצה. על מנת לבחור את מחיצת העץ הנכונה ביותר עבור בית הכנסת שלכם חשוב לקבל פרטים באתר https://furniture.lavi.co.il/ ולקבוע פגישת ייעוץ עם איש מקצוע אשר יעזור לכם וילווה אתכם בתהליך הבחירה כך שתוכלו לקבל את התוצאה הנכונה ביותר עבור בית הכנסת שלכם.