החלפת צנרת בירושלים – שירות זריז ומקצועי

יש בתים וותיקים רבים בירושלים שיש בהם צנרת ישנה מברזל. עם השנים כל הצנרת הזו התמלאה החלושה ובקורוזיה ובעלי הנכס מבינים לאחר ההמלצה של האינסטלטור שיש לבצע החלפת צנרת בירושלים באמצעות שירות זריז ומקצועי.

צנרת PVC מפלסטיק 

בשנים האחרונות החליפו בבתים ירושלמים רבים את הצנרת והתקינו במקומה צנרת PVC  שהיא בטיב מעולה ועומדת בתקן. שיטת העבודה היא שמוציאים את הצנרת הישנה שכבר מתפוררת בגלל החלודה. כמו כן מוציאים את התשתיות שאינן אפקטיביות בגלל החלודה והקורוזיה. מייבשים היטב היטב את השטח ולאחר מכן מניחים שכבה טרייה של חול ושומשום על פי הצורך. 

החלפת צנרת בירושלים – שירות זריז ומקצועי

בעת החלפת צנרת בירושלים, מניחים אותה על המצעים החדשים, מחברים את חלקי הצנרת זה לזה באמצעות אביזרי אינסטלציה איכותיים ותואמים. כדי להפריע כמה שפחות לשגרת היום של הלקוחות, אינסטלטור בירושלים, מבצע שירות זריז ומקצועי במינימום של לכלוך ובלגן.

בתום החלפת צנרת בירושלים, האינסטלטור מקבע ומבטן את הצנרת החדשה כדי שלא תזוז הן לאור העובדה שהאדמה זזה מעת לעת והן כהכנה לרעידת אדמה אם תהיה חלילה בישראל. 

הזמינו אינסטלטור לתיקון נזילות בירושלים >>>

עלויות של צנרת חדשה 

לקוחות רבים נרתעים מהעלויות הגבוהות של רכישת והתקנת צנרת חדשה ולכן הם דוחים את מועד השינוי ככל האפשר. אך אינסטלטור בירושלים גובה מחיר הוגן שמתאים לכל כיס ולכן הלקוח מחליט שהגיע הזמן לבצע את המהפך.

היתרונות של הצנרת החדשה 

לאור העובדה שהחלודה והקורוזיה סתמו חלק מהקוטר של הצנרת, זרימה המים הייתה איטית. אך כעת בצינור החדש הזרימה היא מהירה והלקוחות חשים את זרם המים העוצמתי במקלחת שהוא כה שונה מהזרם החלש שהיה להם עד עתה.