פולי קפה פרימיום

קפה, המשקה הפופולרי כל כך, עוזר לפתוח את הבוקר כמו שצריך. מרבים ללגום אותו בבית ובבתי הקפה ובמיטבו, הוא נטחן טרי ומעניק טעם עשיר וארומה חזקה. על מנת למצות את הטעם המזוקק והטעים של הקפה הטוב ביותר, כמה דברים שטוב לדעת על פולי קפה פרימיום מובחרים.

ערביקה, הקרם של הפרימיום

הרבה סוגי קפה יש בעולם, אך שני סוגים נחשבים על ידי מביני דבר לפופולריים במיוחד. ערביקה הוא הסוג שמיוחס לו הטיב הגבוה ביותר, כלומר מדובר על פולי קפה פרימיום שכמעט כל חובבי הקפה מסכימים על כך. הסוג הפופולרי השני נקרא רובוסטה. סוג זה כולל כל מיני זנים, חלקם טובים יותר חלקם קצת פחות.

פרימיום עולה יותר

הכלל המוביל בחיים, שעל טיב ואיכות צריך לשלם יותר, תופס גם כאשר לוגמים קפה משובח. פולי קפה פרימיום מאופיינים בכך שהם יקרים יותר, לעומת פולי קפה רגילים. העלות נובעת לא רק מסיבות של היצע וביקוש אלא גם מהעלות שמושקעת בגידול הזנים היותר איכותיים.

פרימיום פחות שמנוני

קפה פרימיום זה לא רק קפה שמיוצר מזן איכותי ויקר יותר. זהו גם קפה שנשמר בצורה מיטבית ועדיף – כזה שנטחן קרוב ככל האפשר לרגע השתיה. עם הזמן, הקפה מפריש שמן טבעי. כלומר, הפרשת השמן מעידה על פחות טריות. ככל שהפולים פחות שמנוניים ויותר טריים, הטעם יותר משובח וזהו הפרימיום במיטבו.

עניין של טעם

קפה זה עניין של טעם ולכן, לא מספיק לרכוש פולי קפה פרימיום כדי למצות את מקסימום הטעם. בסופו של דבר, כדאי להתנסות. נסו צורות הכנה שונות, סוגי פולים שונים, דרגות קלייה שונות. גוונו, נסו, תיהנו ותגלו את הפולים הכי טובים ומספקים בשבילכם.

 

נכתב בשיתוף אתר https://justcoffee.co.il/