מחיר ניקוי דירה

הדירה שלכם מטונפת ואתם מתעניינים לגבי שירותי ניקוי לדירה? רוצים להזמין שירות כזה אך מעוניינים לדעת מה זה כולל וכמה זה יעלה לכם? כל מה שרציתם לדעת על מחיר ניקוי דירה.

ניקוי דירה – למה לא לעשות את זה לבד?

ניקוי דירה הוא תפקיד שעל פניו צריך להיעשות על ידי דיירי הבית מכיוון שלא תמיד מדובר בניקיון יוצא דופן. כאשר מדובר על ניקיון שבועי, אין צורך להשקיע בו יותר מידי וניתן לבצע את זה גם ללא עזרה מקצועית. אך עם זאת, יש אנשים רבים שאינם יכולים לנקות את הדירה שלהם בכוחות עצמם מסיבות שונות והם אלה שצריכים להיעזר בשירותי ניקוי דירה. הסיבות לחוסר היכולת יכולות להיות מגוונות – החל מחוסר זמן ועומס גדול בעבודה, חוסר יכולת פיזית בשל מוגבלות כלשהיא וגם סתם, אם לא אוהבים לנקות. לא חייבים סיבה מהותית בשביל להיעזר בשירותי ניקוי דירה, ואפשר פשוט לעשות את זה בלי לספק תירוצים לאף אחד.

מחיר ניקוי דירה – כך קובעים אותו

מחיר לניקוי דירה נקבע על פי מספר פרמטרים – 

  • גודל הדירה – ככל שהדירה גדולה יותר ובעלת מטראז' גבוה יותר, כך מחיר הניקיון יהיה גבוה יותר.
  • כמות אנשי צוות – כל איש צוות אמור לקבל שכר הוגן עבור עבודתו ולכן, ככל שיש צורך באנשי צוות רבים יותר, כך גם המחיר יהיה בהתאם.
  • אופי הניקיון – דירה מלוכלכת מאוד הכוללת חפצים רבים ורהיטים מרובים הדורשים יחס וניקוי תדרוש מצוות הניקיון להקדיש יותר זמן לניקיון והתעריף, כמובן בהתאם.
  • מספר שעות הניקיון – ניקיון מתומחר לפי שעות עבודה וככל ששעות העבודה הן רבות יותר כך ייקבע גם המחיר הסופי, אך לעומת זאת, המחיר פר שעה יהיה מעט נמוך יותר.

אולי יעניין אותך גם שירותי פוליש בבאר שבע