חבילת מיתוג מקצועית לעסק חדש במחיר משתלם

הקמתם עסק חדש? מזל טוב, כעת אתם וודאי כבר יודעים שאתם זקוקים למיתוג לעסק שלכם. עסק ללא מיתוג הוא עסק שלא ניתן לזהות ולהבחין בו. אבל רגע לפני שאתם סוגרים עם חברת מיתוג או עם מעצב לוגו לעסק החדש, שווה לכם כבר להתחיל לחשוב על חבילת מיתוג מאחר ובדרך כלל חבילות מיתוג משתלמות הרבה יותר מעיצוב לוגו בלבד וכמעט ואין עסק שלא זקוק לחבילת מיתוג.

מהי חבילת מיתוג לעסק?

חבילת מיתוג לעסק כוללת בתוכה את כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להתחיל לעבוד ולהגיע לרמת פרסום נכונה. עבודת העיצוב מותאמת לאופי וצרכי העסק וכמובן לקהל היעד של העסק. התוצרים של חבילת המיתוג ילוו אתכם כשאתם שולחים מייל עסקי, כשאתם משתמשים בדף הפייסבוק העסקי, כשאתם מכינים הצעת מחיר ועוד. חבילת המיתוג תלווה אתכם לאורך כל הדרך.

מה כוללת חבילת מיתוג לעסק?

חבילת המיתוג בדרך כלל תכלול עיצוב לוגו. עיצוב לוגו לעסקים הוא תהליך הכולל בתוכו את בחירת צבעי העסק, בחירת הפונטים המתאימים ועוד. חשוב שהלוגו יעוצב אישית עבור העסק שלכם, בעיצוב ייחודי שיבדל את העסק שלכם מעסקים אחרים. שימו לב שישנם מגוון של אתרים שמציעים לוגואים מוכנים מתוך טמפלטים – אך אינו כמובן אינם ייחודיים, ואז כל המטרה של בידול העסק שלכם מתפספסת.
עיצוב הלוגו מהווה את הבסיס למיתוג. לאחר עיצוב הלוגו המעצב ימשיך לעיצוב כרטיס ביקור, עיצוב דף טמפלט למסכמים (נקרא גם דף לוגו), עיצוב תמונת פרופיל וקאבר לפייסבוק וחתימה למייל. כל התוצרים האלה "ידברו" את אותה שפה, גם במייל, גם בפייסבוק, גם באתר ובעצם בכל מקום בו יופיע העסק. ישנן אף חבילות הכוללות אתר. חבילה הכוללת אתר בדרך כלל תהיה עבור אתר תדמית וברגע שהאתר נמצא בתוך חבילה הוא בדרך כלל משתלם יותר מעיצוב אתר בנפרד. הערה קטנה: יש להוסיף תשלום שנתי עבור אחסון ודומיין של האתר.

אז איך בוחרים חברת מיתוג?

ישנן מגוון חברות המציעות חבילות של מיתוג עסקים, כשמרביתן מתחילות במחירים של כמה אלפי שקלים. התחילו עם סקר שוק ובדקו בכמה חברות מהם התוצרים שתקבלו בדיוק בכל חבילה ומה העלות של כל חבילה. מרבית החברות וגם מעצבים שהם פרילנסרים מתמחרים את החבילות במחירים שלא כל עסק קטן מוכן לשלם, ובצדק. אך החדשות הטובות שישנן גם חברות מיתוג המציעות חבילות מיתוג איכותיות לעסקים במחירים מוזלים כדוגמת החברה לוגו 24. באתר שלהם אם מציעים עיצוב לוגו או חבילות מיתוג, כשהגדולה יותר כוללת אתר.

חשוב מאוד: בדקו תיק עבודות

כמו בכל מוצר שאתם קונים, חשוב לבצע מחקר של מציעי השירות ולבדוק את תיק העבודות שלהם. וודאו שאתם אכן מתחברים לעיצובים שלהם, שיש להם מגוון רחב של פונטים שהם עובדים איתם, וסגנונות שונים של לוגואים שעיצבו לעסקים.