סקירה של חברות של מקלות לתופים ואביזרים נוספים לתופים

כל מי שמתופף או לומד תיפוף עושה שימוש במגוון אביזרים וכלים שונים. לצד מערכת התופים הוא צריך להיות מצויד בכלים נוספים שמשלימים את חווית התיפוף, ומאפשרים לו להפיק את הצלילים הרצויים ואת העוצמה הנדרשת בהתאם לרמת התיפוף שלו. אחד האביזרים השימושיים והמתכלים הוא מקלות לתופים. כל מתופף ימצא את עצמו מחפש אחר מקלות איכותיים ונוחים שבאמצעותן הוא יוכל לתופף כיאות.

חברות לאביזרי תופים

בתחומי הנגינה והכלים ניתן להבחין במספר חברות שמציעות את המוצרים שלהן. כמובן שכל מתופף או כל מנגן מחפש את המוצר המתאים שיוכל לענות על הדרישות שלו, ולשמש אותו כיאות. כאשר תרים אחר אביזר לתופים יש מספר פרמטרים שמגדירים מהו המוצר אותו אנחנו מחפשים:

  • האיכות של האביזר – יש אביזרי נגינה במגוון רמות איכות. יש אביזרים ברמה מקצועית. אביזרים כאלו יאפשרו לנו לתופף בצורה מעולה, ולהוציא תחת ידינו את הצלילים הרצויים לנו. האיכות של האביזר מגדירה לנו מהי איכות הצלילים שנוכל להפיק בעזרתו.
  • החברה שמייצרת – יש בתחום כלי הנגינה מספר חברות בעלות שם טוב ומוניטין רב בתחום. לכל מנגן יש את החברה אותה הוא מכיר ואת האביזרים שהוא התרגל אליהם. אם כי תמיד נכון להעדיף מוצר של חברה מוכרת ומומחית בתחום, על פני מוצר עלום שם שחברה בלתי מוכרת עומדת מאחוריו.
  • המחיר של האביזר – לכל אביזר ומוצר בתחום הנגינה יש מחיר. יש מוצרים יקרים מאוד שלא רוכשים אותם לעיתים קרובות. לעומת אביזרים שימושיים ומתכלים שמרבית המנגנים או המתופפים נוטים לרכוש אותם לעיתים קרובות. במקרה כזה יהיה חשוב לאתר מוצר איכותי וטוב, אך יחד עם זאת במחיר לא יקר. כך יוכל האביזר להיות שימושי ונוח, ועם זאת לא יקר מידי.
  • התאמה אישית – חשוב מאוד להתאים את האביזרים להרגלי הנגינה שלכם. לכל מי מתופף יש טכניקות משלו והרגלים מיוחדים שאליהם הוא התרגל. קשה להסתגל לאביזרים לא מוכרים או למוצרים ששל חברות חדשות. חשוב מאוד להתאים את האביזרים להרגלי הנגינה כדי להיות בטוחים שהאביזר יתאים לשימוש ויאפשר תיפוף נוח.

אולי יעניין אותך גם עורות לתופים