אופני הרים יד שניה – האם זה בטוח

לא הכל צריך להיות נוצץ וחדש

ממש כמו שקנייה של מכונית משומשת יכולה לחסוך לכם אלפים, כדאי לשקול לקנות אופני הרים משומשים בדיוק מאותה סיבה.עם זאת, ישנם כמה דברים שכדאי להיות מודעים אליהם. קנייה של מוצר משומש תמיד טומנת בחובה סיכונים. 

עשו הכל כדי לפגוש את המוכר באופן אישי לפני שתסכימו למסור כסף.

תראה את מצב האופניים ממקור ראשון ותקבל תחושה אם ניתן לסמוך על המוכר או לא. בדוק באמצעות הידיים לאורך כל צינורות המסגרת כדי להרגיש שקעים או סדקים. אתה יכול גם לשקול לפגוש את המוכר בחנות אופניים מקומית כמו בלינק הזה כדי לנהל מקצועית בדיקה נאותה.

לא כולם מתכוונים לאפשר לכם לקחת את האופניים האישיים שלו או שלה לטיול במסלול האהוב עליכם כדי לראות אם אתם אוהבים את זה. עם זאת, אל תרגיש רע כשתבקש מהם סיבוב בחניון הקרובל פעמים רק האזנה לאופניים לחלקים רופפים או תזוזה גרועה ודחיסת מתלים תגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת לפני קניה או לפני החלטה על אי קנייה. 

יש הרבה איפה לטעות כשאתה מחפש אופניים משומשים

יש הרבה איפה לטעות כשאתה מחפש אופניים משומשים, אבל אם אתה יודע מה לחפש, יכול להתייעץ עם בעל מקצוע, תוכל להרגיש בטוח יותר בקנייה שלך. עשו את המחקר שלכם, היו מיומנים והציעו הצעה. 

אולבייק פה בעבור קהילת הרוכבים הישראלים

באולבייק – מכירת אופני יד שנייה תוכלי להתייעץ עם המומחים שלנו תוכלו לראות את טווח המחירים ולהיות למען רוכבים אחרים.

אולבייק מהווה מיזם ראשון מסוגו בישראל של רוכבים למען רוכבים, המספק את כל הצרכים והרצונות של קהילת האופניים בישראל

אצלנו באולבייק תמצאו מענה מקצועי קשוב ויעיל לכל שאלה וחיפוש בתחום, מצוות מנוסה המעניק תמיכה וגיבוי מקצועי וחברתי.

כמו כן, תוכלו למצוא לוח יד שנייה (אתר האופניים היחיד שיש לו לוח משל עצמו!) לקנייה ושכירה של אופניים חדשים או יד שנייה וציוד משלים איכותי. הכולל רכישה בטוחה עם תמיכה מקצועית, אחריות ושירות. שירות הכולל משלוח, שדרוגים ושירות תיקונים.

ועוד מגוון רחב של הפתעות שמותאמות אל קהל הרוכבים הישראלי..