סנוקר או הוקי אוויר, מה כדאי לבית

בבתים שיש בהם שטח שאפשר לייעד לשולחנות משחק מומלץ לרכוש שולחן למשחק הוקי אוויר או סנוקר להנאתם של בני הבית והחברים.

שני המשחקים הם מאד פופולריים ולכן הבחירה באיזה משחק לשחק תלויה באהבותיהם של בני הבית והחברים. קיים הבדל מהותי בין שני המשחקים, הסנוקר הוא משחק יחסית שקט ואיטי יותר ולעומת זאת ההוקי אוויר דומה בהתלהבות שלו למשחק כדורגל. כל מי שנמצא בחדר מעודד מלהיב את השחקנים ועושה כל שניתן כדי שהמשחק יסתיים בניצחון של השחקן המועדף.

ההתלהבות הרבה יוצרת קשר חם וגאוות יחידה ולכן היא הרבה יותר חמה ומלאת פירגון והעצמה זה לזה. בסנוקר עקב שיטת המשחק יש מתח רב אם יצליח במהלך זה או אחר, שמחה גדולה והצלחה בעת הניצחון.

סנוקר או הוקי אוויר, מה כדאי לבית

כשהמטרה היא בילוי של שעות איכות מעולות יחד עבור בני המשפחה או עם חברים, ההוקי אוויר לוקח ובגדול. המשחק המרתק מצליח ליצור סביבו מעריצים רבים.

במהלך השבוע משחקים בשעות הפנאי הקיימות, בסופי שבוע מצטרפים בני משפחה אשר לא תמיד נמצאים שעות רבות בבית במהלך השבוע כמו ההורים או אחים חיילים.

בסופי השבוע שולחן הוקי האוויר הופך להיות מרכז העניינים עבור החברים אשר מפיקים טורנירים מקצועיים ומלאי הנאה כדי למצוא את חוד החנית בדומה לטורנירים של כיף עם משחק סל כדורסל לחצר.

עם הזמן השחקנים מכירים את הטכניקות ואת השיטות המתוחכמות כדי להבקיע שערים כך שתוצאות המשחקים הופכות למסקרנות הרבה יותר והאתגר להכניע את המתחרים הופך למשמעותי.

הגורם החשוב הוא הזמן שבו מבלים יחד, נהנים מתחומי עניין זהים ויוצרים זמן איכות שבו תוך כדי המשחק מחליפים חוויות, מספרים זה לזה על דברים שקרו להם ומעלים את רמת הפתיחות בין בני המשפחה והחברים.

> מוצר משלים חובה בכל בית > נדנדה לחצר

יש למצוא מקום רחב ידיים כדי למקם את השולחן ושיהיה די מקום לשחקנים ולאוהדים שמספרם גדל בכל שבוע. רוב שולחנות ההוקי אוויר הקיימים בכמה גדלים, ניתנים לקיפול ולכן כאשר לא משחקים במהלך השבוע אפשר לקפל את השולחן ולהניח אותו במקום שאינו מפריע.