הדפסה על חולצות בתל אביב

כאשר מעוניינים להזמין הדפסה על חולצות בתל אביב, האופציות שמציע בית הדפוס הן רחבות ביותר. יש הרבה מאד ציורים שמתאימים לילדים, למבוגרים, לחוגגים, לחיילים ועוד. כל לקוח יכול לבחור מתוכם את הדגם שמתאים לאירוע הספציפי, או לחלופין לבקש מהגרפיקאי להכין דוגמה חדשה שכוללת את האלמנטים הייחודיים שמתאימים למקבל המתנה או עבור מי שחוגג אירוע משמח.

הדפסה על חולצות בתל אביב

חיילים רבים מעוניינים במזכרת לכל החיים של תקופת השירות הצבאי ולכן בתום כל קורס מזמינים החיילים הדפסה על חולצות בתל אביב. המגמה היא לתת דגש למפקד הצוות או לבעל תפקיד בכיר יותר ולכן הם בדרך כלל מזמינים הדפסה שכוללת את שמו ומוסיפים את סמל היחידה, הטייסת, הגדוד או כל סמל אחר שמתאים למעמד.

החיילים מזמינים חולצות טריקו קצרות, גופיות, חולצות פוטר, קפוצ'ונים לחורף ועוד. בדרך זו הם לעד יזכרו את המפקד שלהם ואת החברים שייהנו כולם יחד מהחולצות יוצאות הדופן. בית הדפוס מבצע הדפסת חולצות בתל אביב בכל כמות נדרשת ובכל המידות.

חולצות לחתונות

זוגות רבים בוחרים להזמין חולצות מודפסות כך שהחוגגים בחתונה ילבשו בחלק מהאירוע חולצות זהות וישתוללו ברחבת הריקודים. אפשר לרשום על גבי החולצה את השמות של החתן והכלה עם תמונה מקסימה שלהם למזכרת, או לציין את הקרבה המשפחתית של לובש החולצה לזוג הצעיר, כמו לדוגמה אני הבן דוד של הכלה, הבסטי של הכלה, הנהג של החתן והכלה וכו'. ראו כאן לדוגמה הדפסה על חולצות לחתונה!

חולצות עבור העובדים

חברות מובילות בארץ ובעולם בוחרות לחלק לעובדיהן חולצות מכופתרות, פולו או טריקו עם הלוגו של העסק. סוג החולצות נקבע בהתאם לסוג העבודה, אם מדובר בעבודה משרדית, או עבודה פיזית בשטח.