טאבון אוני – כל מה שצריך לדעת

טאבון אוני

טאבון, זו מילת הקסם שרודפת אחרי מבשלים חובבים במשך שנים. אם רק היה להם טאבון משלהם, אז, אנשים היו מתחננים לעוד ממה שהם עושים.

קסמי הטאבון הם לא מהיום, נתחי בשר, פיצות וכל הדברים הטובים באמת עברו דרכו, אבל הוא לא היה זמין לאף אחד. רק פיצריות, מסעדות גדולות ואולמות יכלו להרשות לעצמם לרכוש טאבון ולתחזק אותו עם גזירי עצים שנשרפים במהירות עקב החום הרב.

אבל היום, יש גם טאבון ביתי וזה אומר שאם יש לכם מתכון טוב לפיצה, יש מצב שאתם לא צריכים לקנות יותר בפיצרייה, פשוט יש לכם אותה בבית.

הנה כל מה שצריך לדעת על הטאבון הביתי.

טאבון אוני לכל אחד בכל בית:

הייחודיות של הטאבון היא בצורתו הקשתית ובמשטח האפייה שלו. כמובן שהצורה הקשתית מייצרת תהליך בישול אחר, צרפו לזה את משטח האבנים הלוהט, את גזירי העצים הנשרפים ואתם מקבלים מאפים, בשרים וכל מה שעובר דרכו בצורה נכונה, משודרג לפחות בפי שניים.

אז איך בדיוק טאבון אוני יכול להיות ביתי? אז זהו, שהטכנולוגיה של היום סידרה את עניין הגודל והצורה וטאבון מהיום, יכול להיות גם מרובע, כאשר פיזור החום הוא בדיוק כמו טאבון קשת.

יכול להיות שאתם מודאגים בגלל חומרי הבעירה, לא קל להלעיט את התנור הרעב בגזירי עצים בכל פעם, מה גם שהשריפה היא גבוהה ומגיעה למאות מעלות, ככה שהעצים היבשים נשרפים במהירות.

אבל בטאבון הביתי אתם יכולים לקבל שילוב של גז ועצים. זה אומר שבעירת הגז יכולה לפעול באופן עצמאי ולהוות מקור החום של הטאבון או בצירוף עם גזירי עצים. החום של הגז לבדו יכול להגיע ל500 מעלות.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

השכרת מנופים
General
דניאל זריהן

הכל על השכרת מנופים

מחפשים לשכור מנוף? חברת השכרה של מנופים? במאמר זה ניתן לכם הכול על השכרת מנופים. ראשית כדאי להכיר את סוגי המנופים הקיימים בשוק. סוגי מנופים

קרא עוד »
צילום מוצרים לאתרי סחר
General
דניאל זריהן

צילום מוצרים לאתרי סחר

מלבד העובדה שמרבית האנשים הם ויזואליים ויותר קל לאנשים להבין או לדמיין משהו באמצעות תמונה מוחשית, הרי שבכל הנוגע למכירת מוצרים אונליין באתרי מסחר דיגיטליים

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor