המדריך להעלאת ספרים באמזון

אמזון היא מוכרת הספרים הגדולה ביותר בעולם היום. כאשר אתם כותבים ספר, יש סיכוי טוב שתרצו להעלות את הספר שלכם לאמזון, אבל פה רק מתחילה הדרך. קראו בהרחבה על עריכת ספרים באמזון!

כמובן שעדיין קיימת האופציה להתקשר עם הוצאת ספרים רצינית ולהעביר לה את הזכויות לקבלת תמלוגים ואת הזכויות על הספר על בסיס הסכם מסחרי, אולם חשוב מאוד להבין גם פה את התהליך על מנת שלא ליפול ולדעת כיצד אתם צריכים לפעול מול גוף ממוסד ורציני שכזה.

כמו כן, עדיין קיימת האופציה להוציא לאור ספר במימון עצמי ולשווק אותו בכוחות עצמכם, על כל המשתמע מכך. אופציה זו הינה רבת סיכונים, ומחייבת הבנה עמוקה של התהליך וכן אפשרות לממן תהליך זה מכיסכם.

האם זהו רק תהליך טכני?

כאשר אנחנו מדברים על להעלות ספרים לאמזון, מדובר הרבה מעבר לתהליך הטכני עצמו שהוא אינו מורכב באופן במיוחד לאנשים בעלי גישה טכנית. אנחנו מדברים על כלל ההיבטים אשר צריך לקחת בחשבון כאשר מעלים ספר, לאחר כתיבה עם הרבה מאוד השקעה ורוצים לראות אותו מצליח. ראו לדוגמה עריכת ספרים מקצועית!

גם פה, כמו בהרבה תחומים שהפכו להיות יותר ויותר מורכבים ומקצועיים, חשוב שתשקלו לעומק עבודה עם חברה שתוכל לעזור לכם על בסיס ניסיון רב, להצליח עם ספר באמזון.

מה נדרש כאשר מעלים ספר לאמזון?

ראשית מתחילים עם התרגום הספר לאנגלית וזהו שלב יחסית יקר בתהליך. כמו כן נדרשת עריכה באנגלית, אשר מתאימה לקוראים אמריקאים ובעיקר הוא מחייבת עורך בעל ניסיון בהתאמה לקהל זה.

כחלק מהתהליך נדרש לבצע רישום באמזון עצמה וכן רישום ברשויות המס בארצות הברית. נפיק את הספר כספר דיגיטלי ואולי גם כספר פיזי, נשיק את הספר ונפעל לקידומו לאורך זמן.