העיקר הפרטיות: ציפוי חלונות לרכב

המאמר באדיבות https://blackcarwindows.co.il

ציפוי חלונות לרכב והפיכתם לשחורים הפך לפופולרי בשל היתרונות הרבים שהשחרה זו מעניקה לנהג ברכב וגם לנוסעים. בישראל שורר חום במשך ימים רבים במהלך השנה ולכן רבים מפעילים מזגן ברכב ומשלמים יותר עבור הדלק. חלונות שחורים חוסמים את קרני השמש ומורידים את הטמפרטורה ברכב וכך מפחיתים מהצורך להפעיל מזגן. הם מקלים על הנהג והנוסעים וגם חוסכים בהוצאות. כמו כן חלונות שחורים מגינים על הריפוד מפני התחממות ולכן שומרים על הרכב וגם משרדגים את הפרטיות עבור הנוסעים שאינם לצד הנהג. אלה יכולים לתפוס תנומה או לעסוק במה שירצו בלי חשש למבטים סקרנים מסביב. 

שיפור רמת הפרטיות

השחרת החלונות מעלה את רמת הפרטיות ומנעת מכם להפוך ל"אטרקציה" לנהגים מסביב אם אתם מפורסמים ואינכם מעוניינים בסקרנים, או מנסים להרגיע תינוק. היא גם מונעת מבטים סקרנים של נהגים משועממים ועוברי אורח במעברי חצייה. תחושות הפרטיות והביטחון האישי משתדרגות בעקבות הנסיעה ברכב עם חלונות מושחרים, שאינם פוגעים בשדה הראייה של הנהג, כמובן. ציפוי חלונות ניתן לביצוע באמצעות מדבקות ייעודיות או באמצעות קרני לייזר. השיטה השנייה זולה ופשוטה יותר וגם מעניקה יתרון כאשר תוכלו להיפטר מהמדבקות ולהחזיר אותן לחלונות מתי שתבחרו. ציפוי בלייזר אמין יותר ויקר יותר אך הוא בלתי הפיך, ויש לקחת זאת בחשבון.

פנייה לחברה אמינה

ישנן מספר חברות אשר מתמחות בציפוי חלונות לרכב ולכן חשוב למצוא חברה אמינה בתחום, וזאת כדי שהציפוי ישרת אתכם ויחזיק מעמד לאורך זמןץ ציפוי לא מקצועי עלול לגרום שריטות לחלונות ונזק לרכב, וגם לא להיות אפקטיבי בחסימת קרני השמש, ולכן יש להימנע מבחירה בחברות זולות ולא מוכרות, שעלולה לעלות לכם ביוקר.