החסכון בלק ג'ל

כמה לק צריכים למרוח וכמה פעמים על מנת להשיג את האפקט של לק שמרוח בצורה מלאה על כל ציפורן וציפורן? הרבה מאוד. הפעולה של מריחת לק על ציפורן טבעית היא כזו אשר נידונה לכישלון כבר מן הרגע הראשון מכיוון שהציפורן עוברת כל מיני תהליכים שיוצרים קילוף של הלק שנמרח באופן די מהיר. מן הרגע בו לק ג'ל הגיח אל אוויר העולם, זה נעשה די ברור כי המריחה שלו תהיה הרבה יותר אפקטיבית, אך לנגד המחיר של הפעולה שמבוצעת על ידי מניקוריסטית יש עדיין כמה נשים שסבורות כי מריחת לק ג'ל היא כזו שלא עדיפה על לק רגיל. הייתכן?

עלות נמוכה למריחה

קודם כל זה חשוב מאוד להבין כי לק ג'ל הוא כזה שאינו עולה הרבה כסף עבור כל מריחה, וניתן למצוא לא מעט מניקוריסטיות מתחילות שמורידות את המחיר גם על מנת למצוא מעגל קבוע של לקוחות וגם בשל העובדה כ ישנה תרות מאוד גבוהה בעידן שבו הרבה מאוד נשים פותחות בכזה סוג של קריירה. העלות עבור ביקור למריחת לק ג'ל בבית המניקוריסטית יכולה להיות של כמה עשרות שקלים בלבד, כאשר המחיר עולה ככל שמדובר במקום שנחשב כבר בתור מתג או מניקוריסטית שכבר יש לה מעגל לקוחות קבוע וניסיון שמעלה את המחיר בצורה שהיא נעשית בתחומים רבים ולא רק עבור תחום הטיפוח בלבד.

לק שנותר מספר שבועות

למה מריחה של לק ג'ל היא כזו אשר מביאה אל חיסכון הרבה יותר גודל מאשר מריחה של לק רגיל? מכיוון שכל העמל אשר מושקע עבור מריחה של לק רגיל הוא כזה שיכול להתפוגג לאחר ימים מספר ואז צריכים לחזור מחדש על אותה הפעולה. דבר זה גוזל בזמן שאף הוא יקר לכל אחת באופן שונה. מריחה של לק ג'ל חסכונית מכיוון שהיא אינה פעולה שאותה צריכים לבצע עם מניקור שחוזר על עצמו בתדירות גבוהה, אלא בדיוק ההפך, מריחת לק ג'ל היא כזו שחוסכת בזמן ומביאה אל ידיים עם לק מסודר למשך של כמה שבועות לפי קצב הגדילה של כל אחת.