טיפים לבחירת מוצרי עיסוי

הגוף שלנו כואב לפעמים. הצוואר נתפס בתנועה לא נכונה של סיבוב הראש, הגב כואב מרוב ישיבה ממושכת בנהיגה או מול המחשב בעבודה, מפרקי הידיים מרגישים שהם כבר לא עומדים בעומס. השגרה המודרנית מעמיסה על הגוף שלנו יותר מדי דברים ולא תמיד אנחנו מקשיבים לו. היינו רוצים לשמור על אורח חיים בריא ואיזון בין מאמץ גופני לבין מנוחה, אך לא תמיד זה יוצא. פתאום מגיע שלב שאנו מגלים שכבר הכאבים נמצאים הרבה זמן ללא מענה. מוצרי עיסוי יכולים בהחלט לשכך כאבים ולשחרר לחצים ועומסים שהצטברו בכל מני אזורים בגופנו.

איפה בגוף כואב לכם

יש אנשים שהולכים לאנשי מקצוע ומעסים פרטיים שיעסו להם את הגב והגפיים. אנשים אחרים רוכשים מוצרי עיסוי ביתיים שיוכלו לעשות בהם שימוש בזמנם הפנוי בבית אחרי יום עבודה למשל. כשאתם מזהים שיש לכם כאבי שרירים או מפרקים ברחבי הגוף, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לפנות אל רופא המשפחה ולהתייעץ איתו לגבי זה. שאלו אותו לגבי טיפים לבחירת מוצרי עיסוי שיטפלו בכאבים הספציפיים שלכם. כדאי לשאול אותו לגבי שימוש במוצרי עיסוי כדוגמת כורסאות או מושבים מיוחדים עם אפשרויות של רטט שונות ופיזור חום.

אילו סוגים של מוצרי עיסוי קיימים בשוק?

כמעט לכל אזור בגוף יש מכשיר כלשהו שמטפל בו בצורה ייעודית. מכשירים רבים מוקדשים לגב התחתון והעליון, שכן רוב התלונות הרפואיות על כאבי שרירים מתמקדים באזורים אלו. ישנן כורסאות אורטופדיות שמחירן יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, ויש מושבים קטנים יותר וזולים יותר עם פונקציות מוגבלות בהשוואה לקודמים. גם למפרקי הידיים ולצוואר יש מכשירים ייעודיים. כך או כך, לא מומלץ להתחיל בסדרת עיסויים לפני שתשאלו את הרופא הפרטי שלכם. יש אנשים שלא מומלץ להם מחמת מגבלות בריאותיות להשתמש במעסים. כך תוודאו שאתם מקבלים את הטיפול הכי הולם לגוף שלכם שזכאי לכך. למידע נוסף בנושא מכשירים לטיפול בכאבים