טיפים לעיצוב שוברי תשלום

שוברי תשלום הינם שוברים אשר אלו משמשים לצורך מימוש תשלומים עבור לקוחות אשר אלו יכולים לשלם באמצעותם את החובות שלהם לבנקים או לדואר כמו גם באמצעות רשת האינטרנט.

כל חברה, ארגון או בית עסק הרוצה לספק ללקוחות שלהם את האפשרות הזו של תשלום על ידי שוברים לתשלום, אמור לדאוג לכך כי השוברים יהיו מעוצבים היטב.

החברות השונות מקפידות לא רק על עיצוב גרפי רגיל ושבלוני של שובר לתשלום סטטי רגיל. כאשר מקפידים על עיצוב אשר יתאים לסגנון של בית העסק, הוא יהיה מעוצב מבחינה גרפית והוא יהיה מרשים ומושך, הרי שהוא יעשה רושם מקצועי יותר ומכובד יותר עבור בית העסק.

אם אתם עומדים לעצב את שוברי התשלום לעסק שלכם, כדאי שתתייחסו לטיפים הבאים.

איך מעצבים שובר לתשלום?

אז לפני שאתם הולכים להדפיס את שוברי התשלום של העסק שלכם, אתם צריכים לשים לב לכמה נתונים חשובים.

טיפ מספר 1 – עיצוב שובר לתשלום עם פס מגנטי

חשוב לשים לב כי שובר לתשלום יכלול פס מגנטי. ללא הפס המגנטי לא ניתן יהיה לממש את השובר לתשלום.

טיפ מספר 2 – עיצוב שובר לתשלום עם הלוגו של בית העסק

אז נכון שהשובר לתשלום לא ממש חייב לכלול את הלוגו של בית העסק והוא גם לא חייב להיות ממותג ומתאים לצבעים של בית העסק. אך אם תקפידו על כך בכל זאת, יתקבל הרושם הרצוי והמראה של השובר יהיה הרבה יותר מקצועי ומרשים.

טיפ מספר 3 – פונים אל בית דפוס מקצועי

לא כל בית דפוס יוכל לבצע עבורכם את המלאכה. על מנת שהשוברים לתשלום יהיו אכן מקצועיים ונאים לעין, יש לשים לב כי פונים אל בית דפוס אשר מכיר את המלאכה והוא יבצע את העבודה בצורה נכונה ומקצועית.

ייתכן ויעניין אותך גם: הדפסת פנקס צ'קים.

טיפ מספר 4 – שמרו על עדכנות

שוברים לתשלום זה לא דבר חדש. זאת בדיוק הסיבה כי חשוב להקפיד על חידוש וריענון של השוברים. ישנם בתי עסק שהם לא מודעים כלל לצורך לעדכן את השוברים ואלו נראים כמו לפני שלושים שנה וחבל.