הרטבה בלילה אצל ילדים גדולים – כך תוכלו להיפתר מזה

הרטבה בלילה אצל ילדים גדולים - כך תוכלו להיפתר מזה

ילדים גדולים הם ילדים שכבר עברו את שנות הילדות הראשונות והם כבר מתקרבים לגילאי העשרה. מדובר על ילדים לכל דבר ועניין, אך גיל הנעורים כבר בהחלט מתחיל לנשוף בעורף ולהביע נוכחות בשטח. אבל יש תופעות מילדות שממשיכות ללוות את הילד גם בשנים אלו, ולהיות לו לרועץ למרות שהוא בעצם ממש גדל וכמעט נער. אחת התופעות היא תופעה של הרטבת לילה אצל ילדים גדולים. ההורים כבר מצפים שהוא ירכוש את השליטה המלאה על הסוגרים, הילד עצמו מייחל שהנס הזה יתרחש, אבל נאדה. אין שיפור ואין התקדמות, הלילות ממשיכים להיות רטובים.

טיפול יעיל של ד"ר קובי שגיא

אם נקעה נפשכם מהעניין, ואתם מחכים כבר ליום הגדול הזה בו הילד שלכם יתעורר בבוקר והבית יישאר על מתכונתו, וריחות לא נעימים לא יהיו נוכחים בזירה, אל תניחו לדבר הזה. אתם חייבים לקחת את המושכות לידיים ולעשות משהו מועיל. כי מדובר על תחום בו יש טיפולים ושיטות, יש מענה מקצועי וטיפולים הולמים שיכולים להביא תועלת עצומה. כן, אין סיבה להמשיך לדשדש ולעמוד על המקום. אפשר לטפל ולהוביל את המרטיב התורן לשליטה ולילות יבשים.

ההצעה של  ד"ר טל שגיא

ד"ר טל שגיא מציע מענה טיפולי מדהים אשר נועד לאפשר לכל ילד קטן כגדול להצליח להשיג את המטרה שלו, והיא ללכת לישון יבש ולקום יבש. את המטרה הזו אפשר להשיג, בהחלט. המספרים בקליניקה של ד"ר טל בהחלט מעודדים, ומספרים על הצלחה רבה מאוד, מרבית המטופלים מצליחים להשיג את המטרה ולשלוט באופן מלא על סוגרים גם מתוך שינה. ההישג הזה מרשים במיוחד ואין עוד שיטות או טיפולים שמצליחים ברמה כזו. מסתבר שזו הסיבה לכך שאנשים רבים בוחרים לפנות אל ד"ר שגיא ולטפל בילד שלהם.

לעזור לילד ולשפר את איכות החיים שלו

הילד שלכם רוצה להצליח בחיים, להשיג הישגים ולקצור הצלחות. אבל הרטבת לילה היא כמו מקל בגלגלים. זה שובר את האמון ביכולות, מערער את הביטחון העצמי ופוגע בבטן הרכה של הילד ושל הפוטנציאל הגלום בו. טפלו בו בסיוע של ד"ר קובי שגיא!

 

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

עד כמה חשוב לבצע בדיקת אל הרס

בעזרת בדיקות אל הרס ניתן לבצע איתור של נזילות ולעשות תיקונים  מבלי לגרום לשום נזק. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שכוללת שימוש במצלמה זעירה ושרוול שמוכנס לתוך

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor