מה בחירת בגד הים שלך אומרת עלייך?

בואו נודה באמת, אין באמת הבדל בין לבחור בגד רגיל לבין לבחור בגד ים. לכל אחת יש את הטעם שלה, מבנה גוף שונה וכמובן קיימים הטרנדים המתחלפים ואלה שפה כדי להישאר.

אז כשהבחירות שלנו בחיים הן מי שאנחנו, מה בגד הים שלכן אומר עליכן?

זה תמיד מתחיל בשחור או לבן

בחירה בבגד ים בצבעים שחור או לבן יכולה להעיד עליכן במהלך היום שלכן ולאו דווקא כשאתן הולכות לים. הסבירות היא שאתן מסודרות ומאורגנות, אתן יודעות מהו בגד הים שלכן, אין יותר מה לחשוב, לבדוק או לחפש.  אם תבדקו בארון שלכן, בוודאי תמצאו שם כמה וכמה חולצות שחורות ו/או לבנות.

בגדי ים סרוגים וצבעוניים

בגדי ים ביקיני או שלמים זה לא חשוב בסריגה הם מזמן טרנד כיפי ורענן שמאפשר לכן להשתובב מעט עם האופנה של שנות ה-70 הסרוגות ובכל זאת להישאר מודרניות. אתן טיפוס שכיף ללכת איתו לים ובכלל לבלות איתו. אתן לא לוקחות דברים ברצינות רבה ונהנות מהרגע.

בגדי ים פרחוניים

אתן אוהבות לקנות וינטאג' ומחכות לקיץ כדי לשים את השמלות שאתן הכי אוהבות? כנראה יש לכן בגד ים פרחוני. בגדי ים פרחוניים הם קלאסיים ורומנטיים. וכמו שאר הנשים הקלאסיות, אתן קשוחות יותר משאתן נראות ולא כדאי להמעיט בערככן.

בגדי ים מטאליים

אתן כנראה ממש אוהבות טרנדים. בגדי ים מטאליים עד לא מזמן היו נדירים וכמעט לא הייתן רואות אותם בחופים השונים או בבריכה. אך כמו כל טרנד טוב, בגדי הים המטאליים פה כדי להישאר. אתן משתדלות להיות מעודכנות בטרנדים המשתנים, אוהבות לחיות את הרגע ולא לתכנן דברים מראש.

> ראו גם שמלות חוף באתה מורנה מעצבים

זה תמיד נגמר בניאון

צבעי הניאון הם לא דבר חדש בכלל אך גם אותם כמעט ולא היה ניתן לראות. אך כמו כל קיץ והטרנד שלו, גם צבעי הניאון תפס מקום בשורת בגדי הים. אתן כנראה שונאות חורף, סופרות את הזמן עד שהקיץ חוזר, אוהבות לעשות ספורט וללכת לחדר כושר. בכללי, אוהבות להישאר פעילות.

עם קיץ כמו שיש בישראל, אנחנו די בטוחים שבחרתן יותר מבגד ים אחד. גם אנחנו.