מה זה אסתטיקה דנטלית?

אסתטיקה דנטלית היא תחום שמשרת את המראה ואת האסתטיקה של הפנים תוך שימוש באמצעים טיפוליים בחלל הפה. לרוב מדובר על טיפולי שיניים שהמטרה שלהן היא לשפר את מראה השיניים בשל נזקים שנוצרו במהלך השנים או בגין שיניים פגועות או לא יפות מספיק שגדלו להן כך בצורה טבעית. אסתטיקה דנטלית מאפשרת לנו לטפל בשיניים שבורות, לתת לשן צהובה גוון לבן ומחמיא, ליישר שיניים עקומות ופעולות נוספות אחרות שכולן משפרות את מראה השיניים ולכן גם את מראה הפנים שלנו.

טיפולים שונים לשיפור האסתטיקה 

ניתן לבצע טיפולים מסוגים שונים לצורך שיפור המראה והאסתטיקה. המטרה היא כמובן לשפר את המראה של הפה והשיניים, אך במקרים רבים הטיפולים עונים על מטרות נוספות ומשרתות את הבריאות שלנו. זאת כי השיניים אמנם משפיעות על המראה שלנו, אבל לא רק. השיניים משמשות אותנו בהגיית האותיות וכן בפעולת הלעיסה והאכילה. כך שכאשר יש שינוי במבנה השיניים או שיש חסר בשן מסוימת התוצאה מורגשת הן באכילה והן בדיבור. כך שהטיפול ממלא תפקיד חשוב הן לעניין האסתטיקה והן לעניין הבריאות והתפקוד התקין בחיי היום יום.

במרפאת שיניים מקצועית לאסתטיקה דנטלית רותמים את הכלים המתקדמים והטובים ביותר לצורך טיפולים ייעודיים אשר נועדו לקדם את המראה האישי ואת מבנה הפה והשיניים של המטופל. במטרה להוביל את המטופל למראה מושלם ולשורות סדורות של שיניים שיוצרות את המראה המושלם ואת התוצאה המחמיאה לחלל הפה. טיפולי אסתטיקה דנטלית יקדמו את הבריאות של המטופל וישנו לטובה את המראה שלו. לאחר סיום הטיפולים הוא יוכל לחייך חיוך רחב ולהיות מרוצה ממה שהוא רואה מול המראה. כי כאשר השיניים לבנות וישרות החיוך שלנו מושלם ויפה באמת.