מה הוא הריהוט הנכון ללובי הבניין שלכם

הלובי הוא למעשה חלל ציבורי. זהו על פי רוב מקום פתוח המהווה חלל כניסה לפני השטח הפרטי. אם זה בבניין מגורים ואם זה בבניין משרדים. חשוב לזכור ולדעת כי הלובי הוא המקום הראשון שמקבל את פני הבאים אלינו הביתה. אם אלו לקוחו ואם אלו אורחים וגם אם מודבר בני עצמנו. כאשר אנחנו שבים אל ביתינו לאחר יום עבודה ארוך ומייגע, אנחנו רוצים למצאו את עצמנו מגיעים למקום נעים ומטופח אף אם מדובר עדיין רק במבואה אל הבית, אל לובי הבניין שלנו.

מרהטים את הלובי

לא כולם ממש שמים לב ודגש על עיצוב נכון של הלובי. מבחינתם די בשמירה על הניקיון של המקום, צבע על הקירות ולכל היותר עציץ פורח שיעמוד בכניסה על יד תיבות הדואר. אך בבניינים אשר בהם רוצים לטפח עוד יותר את הלובי, להשקיע בו מעבר לסטנדרט ולהפוך אותו ללובי מזמין וידידותי יותר, משקיעים גם ברהיטים ללובי, ראו ריהוט חוץ באתר למון קולקשן.

איך מרהטים את הלובי?

אז כאמור, הלובי הוא למעשה שטח ציבורי. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להציב כורסאות וספות בלובי ולאפשר לכל מי שמבקש לנוח מעט מעמל הדרך, להיכנס ולהתרווח על הכורסאות הללו בתוך לובי חדר המדרגות הפרטי שלנו. כורסאות נוחות מידי עשויות להיות זמינות מאוד עבור בעלי חיים המחפשים מקום נוח להעביר בו את הלילה ובמיוחד אם מדובר בחתולי רחוב אשר מחפשים לעצמם מפלט חם בעונת החורף.

מה גם שכורסאות כאלו עשויות להוות הזמנה לבבית מידי עבור הומלסים ודרי רחוב.

אז איך בכל זאת מרהיטים את חדר המדרגות ואת הלובי?

כאן חשוב לשים לב לצרכים של דיירי הבניין. על פי רוב די בכיסאות ישיבה נוחות ונעימות, שולחן נוח ונעים בכניסה על מנת שדיירי הבניין יוכלו ליהנות כאשר הם יוצאים מחוץ לבית, קראו בהרחבה באתר https://www.lemon-collection.com. אם זה סתם כך לצורך בילוי נחמד יחד עם השכנים ואם זה יציאה מהבית על מנת להתאוורר מעט ולהחליף אוויר ואווירה.

בחירה נכונה של רהיטים ללובי הבניין יעניקו איכות חיים לדיירים והרבה יופי וחן לכל החלל.