מי‌ ‌צריך‌ ‌מעלון‌ ‌מדרגות‌

תשושי נפש, קשישים, אנשים מבוגרים שכוחם לא כבחרותם, סיעודיים ובעצם כל אדם שקשה לו להתנייד בתוך ביתו בצורה טובה ותכליתית, מעלון נועד עבורו. ב- 2020, אין יותר מה להתלבט ואם יש לכם מכרים עם בעיות ניוד ביתיים, ספרו להם על המעלון..

 

מי צריך מעלון מדרגות?

אולי אין אותם בכל בית אבות אך בשנים מתקדמות אלה עם התקדמות הטכנולוגיה, הם נמצאים בבתים רבים בעולם. אני מדבר כמובן על המעלון. המעלון שעוזר לאנשים מבוגרים וקשי יכולת פיזית לעלות ולרדת כמה פעמים ביום מהקומה הראשונה בביתם לשנייה וכן הלאה.

כמו כן, חשוב לבדוק כמה עולה מעלון ומה היתרונות שלו.

 

מעלון והעיצוב המגניב שלו

מעליות המדרגות מעוצבות בצורה כזו שניתן להתקין אותן על כל גרם מדרגות. המשמעות היא שתוכלו לחבר אותן לבית שלכם ללא קשר אם יש לכם נחיתות מעוקלות, ישרות או כמה מדרגות בגרם המדרגות שלכם.

מה שעוד יותר טוב היא העובדה שתוכלו להתקין את המעלית הזו בכל צד של גרם המדרגות שאתם אוהבים.

 

האם המעלון מתאים רק לצד אחד?

כדי להקל על התנועה, היצרנים מספקים לעיתים קרובות בקרות לאנשים שמאליים וגם ימניים. השלט שהוזכר קודם לכן מועיל בהקמתו לקומה אחרת בה הוא עשוי להיות נחוץ, או כשאתם פשוט צריכים את זה מחוץ לטווח הראייה שלכם.

כך או כך, הוא מיועד גם לאנשים עם צד ימין פעיל יותר וכמובן גם לאלו עם צד שמאל פעיל. חשוב להבין זאת שכן המעלון עושה את העבודה יופי לשני הצדדים.

 

נתונים סטטיסטיים ומעלונים

נתונים סטטיסטיים מראים כי אנשים חיים כעת יותר מאשר בתקופה אחרת בהיסטוריה. מחקרים שערך המכון הלאומי האמריקני בנושא הזדקנות מצביעים על כך שיש כיום יותר מ -35 מיליון אנשים מעל גיל 65 שנים בארה"ב. ניתוח של תוצאות אלה מראה כי זהו מספר כפול מהמספר שהיה בתחילת המאה העשרים.

זהו מספר שצפוי להכפיל את עצמו בשנים הקרובות. לצד היכולת לנהל חיים ארוכים עולה הצורך בחיים עצמאיים בקרב קשישים. זה משהו שרוב האנשים לא חשבו עליו בשנים קודמות.