למה אני לא יכול לשחק במשחקי PS4 שנקנו בארה"ב?

אנשים רבים בכל רחבי העולם בוחרים לעשות שימוש בקונסולות המשחק הנפוצות ביותר של חברת סוני וכן של חברת מיקרוסופט וכמובן במבחר אביזרי הגיימינג. במידה וגם אתם מעוניינים לעשות שימוש בקונסולת המשחק ולהנות ממגוון גדול של משחקים בכל תחומי החיים תפסיק חשוב לדעת כי בעזרת קונסולות המשחק המתקדמות ביותר אתם יכולים לשחק ברמת האיכות הגבוהה הן של איכות השמע וכמובן של איכות התמונה. אלקנה קונסולות של חברת סוני וכן של חברת מיקרוסופט נחשבות לטובות ביותר בשוק ורוב ככל אוהבי המשחק בוחרים דווקא בקונסולות אלה.

הבדלים בקריאת הדיסקים בין ישראל לארה"ב

במטרה להצליח לחסוך לא מעט כסף על רכישת משחקים וקונסולות המשחק שלכם חשוב לדעת כי במידה ואתם מעוניינים לרכוש משחקים בארה"ב, הם כנראה לא יצליחו לעבוד על קונסולת המשחק שלכם פה בישראל.

רכישת משחקים מארה"ב

לא מעט אנשים בחרו לרכוש משחקים בארה"ב ולאחר שהם הגיעו לארץ הם נדהמו לגלות כי המשחקים אינם עובדים באופן תקין על קונסולות המשחק בארץ. חשוב לדעת כי אופן קריאת הדיסקים שונה בין ארץ ישראל לבין ארצות הברית ועל כן הדיסקים אותם תיקנו בארצות הברית לשם משחק בקונסולות בארץ פשוט לא יעבדו.

רכשו את המשחקים שלכם בארץ!

אופן קריאת הדיסקים בארץ עובדת בצורה מעגלית לעומת אופן קרית הדיסקים בארצות הברית אשר עובדת בצורה רוחבית, מה שאומר במילים אחרות כי במידה ותיקנו דיסקים למשחק בארצות הברית לא תוכלו לעשות בהם שימוש בארץ. שינויים באופן קריעת הדיסקים נוסעים ממניעים כלכליים בעיקר, אך הדבר אינו משמעותי, בשורה התחתונה והמשמעוצית ביותר עבור ציבור המשחקים, המשחקים אשר נקנו בארצות הברית אינם ייתאימו לקונסולות המשחק אשר נמכרות בארץ.

שלמו עוד כמה עשרות שקלים תמורת משחק עובד

לכן, חשוב לדעת לרכוש את המשחקים מהארץ על מנת לוודא שאתם אכן מצליחים להנות מהמשחק ולא משלמים לא מעט כסף על משחק שאינו יעלה בצורה טובה (קראו בהרחבה). עדיף לשלם עוד כמה עשרות שקלים על משחק מהארץ ולהיות בטוחים שיעבוד מאשר לחסוך כמה עשרות שקלים אך בסופו של דבר למצוא את עצמכם עם משחק שאינו תקין.