איך ניתן להפחית את כמות האבנית במים שלנו?

המים בישראל הם מים עשירים במינרלים שונים אשר מצטברים במקומות שונים. אפשר לראות את הצטברות האבנית בברזים, על השיש ובכיור וגם בתוך מכשירים חשמליים ולמעשה בכל מקום אשר בא במגע עם המים. הצטברות של אבנית יכולה לגרום נזקים שונים ומגדילה את צריכת החשמל ולכן יש חשיבות לפעול כדי להפחית את כמות האבנית שבמים.

למה כדאי להפחית אבנית במים?

אמנם אבנית במים אינה מסוכנת מבחינה בריאותית אבל הצטברות שלה מהווה מטרד המשפיע בין היתר על זרימת המים בברזים למשל כאשר ראש המקלחת נסתם חלקית באבנית יש השפעה על זרימת המים, או הכתמים של האבנית על הברז או המקלחון שגורמים למראה מוזנח ומאוד לא אסתטי. כמו כן הצטברות של אבנית יכולה לגרום נזקים במכשירים חשמליים כמו מכונת הכביסה, דוד מים ולמעשה כל מכשיר אשר המים באים איתו במגע. הפחתה של אבנית עוזרת לשמור על מכשירים חשמליים ולהפחית נזקים מצטברים.

מהן הדרכים להפחתת אבנית במים?

הדרך העיקרית והכי יעילה להפחתת אבנית במים היא על ידי שימוש בפילטר מיוחד. מדובר על פילטר מיוחד אשר מותקן בסמוך לשעון המים על הצנרת הראשית מה שגורם לכך שכל המים אשר נכנסים לבית עוברים סינון בניגוד לפילטרים אחרים שהם פעמים רבות מקומיים, למשל פילטר המותקן על הברז במטבח. המסנן מפחית את כמות האבנית במים ובכך מונע את ההצטברות שלה בברזים ובמוצרים הנוספים הבאים עם המים במגע.

כיצד לבחור את המקום לרכוש מסנן אבנית?

מומלץ לבחור מסנן מחברה המפתחת ומייצרת מסנני מים ביתיים מתקדמים בעלי תו תקן, חברה בעלת ידע, ניסיון וותק אשר עומלת כל הזמן על חדשנות. חברה אשר המסננים שלה מותאמים לתנאים בישראל גם מבחינת המים וגם מבחינת האקלים, חברה הפועלת ממקום של יושרה, מקצועיות ומתן דגש על מוצרים טובים לצד שירות אישי.