שעונים לנשים – כסף או זהב? 

watch-161859_640

שעוני יוקרה לנשים הן כבר מזמן תכשיט ולא רק שעון. בעידן שבו לכל אחד יש שעון בטלפון החכם השעון הפך לסמל סטאטוס ולתכשיט של ממש. המטרה העיקרית של השעון היא להוסיף נפח של יוקרה ולהוות קישוט במסגרת התכשיטים והאקססוריז' שהאישה נוהגת ללבוש. אם ההתלבטות היא בין שעונים לנשים – כסף או זהב, הרי שבשתי האפשרויות יש שעוני יוקרה איכותיים ונוצצים.

אבני קריסטל ויהלומים

שעון כסף מחירו נמוך יותר לעומת שען זהב. שם עבור שעון כסף וגם עבור שעון זהב קיימים שעונים משובצי יהלומים, או באבני קריסטל. 

הרצועה

ככל שרצועת השעון היא דומיננטית יותר ומשקלה כבד יותר כך כמות הזהב בשעון היא גדולה יותר, ובהתאמה גם המחיר. חשוב לבחור שעון עם רצועה דומיננטית אך לא יותר מדי, כאשר מדובר על שעון לאישה. 

לפי גיל

יש דגמים של שעוני הזהב הפונים יותר לנשים מבוגרות ויש דגמים לנשים צעירות יותר. נשים צעירות מגלות ביקוש גבוה יותר לשעוני כסף, בהשוואה לנשים מבוגרות. 

חידושים טכנולוגיים

שעונים לנשים עשויים זהב או כסף מגיעים עם שלל חידושים טכנולוגיים, וניתן להתאים את השעון בהתאם לצרכים ולאופי. להמשך קריאה בנושא שעונים לנשים בצבע כסף

שעון קטן או גדול

בחירת גודלו של השעון מושפעת גם מגודל כף היד והאמה. לאישה עם כף יד דקה יתאים שעון עדין יותר, ולאישה עם כף יד ואמה רחבה מומלץ על שעון דומיננטי יחסית, על מנת שיהיה מספיק בולט. חשוב גם לשים לב למשקלו של השעון – לא נוח בהכרח לענוד לאורך היום שעון כבד יתר על המידה, עד כמה שהוא יהיה מרהיב. כשאביזר כמו שעון לא נוח לנו, הרי שזה לא משנה אם הוא יפה או לא.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor