4 רעיונות למטבחים כפריים מיוחדים

המגוון הרחב והיצירתיות האינסופית מניבה מטבחים כפריים מיוחדים ומרהיבים ביופיים, עם דגשים מיוחדים, גימורים מרהיבים ואקססוריז שמדגישים את האווירה הרצויה ונותנים לה שיק וטעם.

המטבח הכפרי של אורנה ופיליפ

כזה הוא למשל המטבח של אורנה ופיליפ: מטבח כפרי קלאסי, בגווני שמנת, עץ טבעי, ותכלת. כל פריט ופרט במטבח הזה קיבל תשומת לב פרטנית וממוקדת, כך רגלי השולחן הינן מחורצות, הרהיטים צבועים בצביעה מיושנת בעלת 3 שכבות: צבע בסיס, רקע, ושכבת הגנה: לכה. הצביעה מתאפיינת עם ליטושים בעלי מראה משופשף, אשר חושפים את הגוון של העץ המלא ומעניקים ממד נוסף של אוטנטיות כפרית אורגינלית.

מטבח פרובנס כפרי בהרצליה

במטבח הכפרי שעוצב בסגנון פרובנס שולט הצבע הלבן, בקווים נקיים וכמעט מינימליסטיים, מציג המטבח הזה את כל טוב היוקרה של המטבח הצרפתי, המשפחתי, הנעים והחמים.

אלמנטים כפריים קטנים מדרגים את הפינות והמשטחים במראה אורגינלי שמייחד את הסגנון הכפרי, ומתלים וזוויות בגוונים כהים – שחורים.

מטבח כפרי פרובנס של משפחת שי

מטבח פרובנס לבן, בו החזיתות עשויות מעץ בוק מלא, ואשר צבועות בצביעה אטומה בעלת שיופים עדינים שחושפים את צבע העץ שנחבא אי שם בפנים. להשלמת המראה הפרובנסי נוספו ידיות בצבע זהוב. במטבח יש אי שהוא גם פינת האוכל של המשפחה והוא גם משמש כאיזור איחסון נוסף.

במטבח הפרובנסי הנהדר הזה ישנם מוטיבים ייחודיים ונגיעות נירוסטה לצד פרקט העץ והם משתלבים נהדר משטח העץ שמחפה את האי.

המטבח הכפרי באלפי מנשה

במטבח שמשלב צבע אפור כהה שממומש ברצפה שלו, כמו גם במשטח השיש, עם צבע שמנת נינוח שמתבטא ברהיטים – יש קונטרסט נעים לעין שמשלב ישן עם חדש: עיצוב רטרו מרהיב עין עם אלמנים עתיקים כמו מגירות קטנטנות בלות חורים עגולים בחזיתות שלהן – במקום ידיות, חזיתות מקושתות וידיות שחורות מעוגלות, וצביעה רב שכבתית שחושפת את צבע העץ ומעניקה אווירה עתיקה וחמימה – ממש כמו בבית של סבתא. אולם המודרניזציה לא פסחה על המטבח הזה: תמצאו בו את מיטב המכשור המתקדם, ברז נשלף ומכונת קפה שדואגים לנוחיות השימוש במטבח.