5  סוגי תה שעושים טוב לגוף

כבר מזה מאות שנים שידוע שתערובות של תה טוב יכולות לסייע מאוד לבריאות הגוף. סוגים שונים של תה מגנים על מערכת החיסון, עוזרים לפתיחת דרכי הנשימה, הם מחזקים את הגוף, מעוררים את כל החושים ואפילו מרגיעים את הגוף. 

אבל איזה סוג יכולים להבריא את הגוף? לטהר אותו? לחזק את המערכת החיסונית ולעורר את מערכת העיכול? הנה כמה סוגים שכל אחת ואחד צריכים להכיר: 

תה ירוקתה ירוק מגיע אלינו מהמזרח הרחוק ומנקה את כל המערכות הגול. מדובר בתערובות שפותחות את דרכי הנשימה, מנקות את מערכת העיכול ומאפשרות זרימה של הדם בגוף: מה שמאזן את כל הגוף וגורם לרגיעה. 

תה שחור – תשע מגיע אלינו מרוסיה ומחמם את הדם, ממריץ אותו, מחזק את המערכת החיסונית ומגן על תפקוד המוח. 

צ'אי לאטה – צאי הוא תה שמגיע אלינו מהודו והוא תה טעים, מרגיע, מאזן ומומלץ אחרי תרגול יוגה ומדיטציה. תערובת כזאת מלאה בתבלינים וטעמים והיא כיפית עבור מי שרוצה להתפנק במשהו טוב אחרי הארוחה.

בלנד בריאות קר בסגנון אפריקאי – תערובת תה המכילה את צמח הרויבוס . תערובת בריאה מסוג זה מכילה ג'ינג'ר והל ונגיעה של טעם אפרסק. בלנד בסגנון אפריקני מכיל מתיקות טבעית עדינה

ארל גריי בתפזורת – ארל גריי הוא תה קלאסי טעים ויוקרתי שכל אחת ואחד אוהב. מדובר על תערובת תה שחור מבושמת בתמצית ברגמוט איטלקי. ארל גריי מכיל תערובת מלבבת של רכיבים מרגיעים אשר מאזנים את הגוף ובד בבד ממריצים את הדם. 

אז זה הזמן להזמין תה באריזות מהודרות עבור מי שרוצים לפנק…