תקרות אקוסטיות מתכתיות – כל היתרונות!

המאמר באדיבות https://www.profirol.co.il

תקרות אקוסטיות מתכתיות מיוצרות ממגשים במידות שונות. כל מגש מחוזק על יד מסגרת מתכת אשר תוחמת אותו ומוסיפה לו את החוזק הרצוי. הן מגיעות בשלל מפרט ועיצובים. חלקן חלקות ואחרות מחוררות ומנוקבות. הן מספקות שלל יתרונות, ולכן, נדרשות מאוד בבתים פרטיים, במשרדים, באולמות אירועים ובמבנים נוספים אחרים. הן מספקות פתרונות אסתטיים לתקרות רבות ובנוסף מסתירות כבלי חשמל תקשורת, חיווט אחר והתקנים נוספים המותקנים ברום התקרה.

יתרונות רבים

היתרונות הבולטים הינם המראה האסתטי הנוצר לאחר ההתקנה  לצד יצירת אקוסטיקה טובה מאוד. יחד עם זאת, הן אינן מבודדות בצורה מושלמת ועל מנת להשיג בידוד מעולה או מושלם יש להוסיף שכבות של חומרי בידוד.  צמר סלעים נחשב לחומר בידוד מעולה ורצוי להשתמש בו. יתרון נוסף בולט הוא עמידותם ללחות מה שמאפשר התקנתם גם בחדרים רטובים כמו: מטבחים מוסדיים, חדרי הלבשה ומקלחות, אתרי ספא וסאונות, חדרי מכונות ועוד. על הלוחות ניתן להתקין גופי תאורה, גלאי עשן, ספרינקלרים ואלמנטים חיוניים אחרים.

גימור איכותי

ניתן לקבלם במידות שונות ועל פיהם לתכנן היטב את התקרה המונמכת. הצבע הנפוץ שלהם הינו לבן אבל, בהחלט, ניתן להזמין גוונים אחרים. צביעתם נעשית בשיטות מיוחדות מה שמעניק להם עמידות לאורך זמן. המגשים לתקרה האקוסטית קלים לניקוי ולתחזוקה. בעת הצורך וכאשר נדרשים תיקונים במערכות שמעליהם, ניתן להורידם בקלות, לתקן את הנדרש ולאחר מכן להרכיבם ללא קושי. כל התהליך הינו פשוט ואורך זמן קצר יחסית.  מומלץ לרכוש אותם מיצרן בעל מוניטין אשר מייצר אותם על פי תקנים רשמיים קיימים ותחת בקרת איכות גבוהה. שירותיו כוללים ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, אספקה על פי לוח זמנים שנקבע, שינוע לאתר לקוח ועוד.