סיגריה אלקטרונית חד פעמית – כל מה שצריך לדעת

המודעות לנזקי עישון סיגריות מעולם לא הייתה גבוהה יותר, בשל כך אנשים מעשנים מחפשים כל דרך להיגמל מהן.

אין מדובר בתהליך קל, הרצון לעשן סיגריה נישאר עמם לכל החיים, אך יש דרכים חלופיות אותן ניתן להכיר. כאן נתמקד בנושא זה: סיגריה אלקטרונית חד פעמית – כל מה שצריך לדעת.

דרך מומלצת להיגמל מעישון

כל מי שניסה להיגמל מעישון, ובמיוחד לאחר היה רגיל לעשן שנים רבות, יעיד על כך שזה מעבר לקשה. ההתמכרות היא גם פסיכולוגית. אולם כיום ישנו פתרון מצוין למעוניינים להיגמל מעישון – סיגריה אלקטרונית חד פעמית. להמשך קריאה אודות סיגריות אלקטרוניות

מהי סיגריה אלקטרונית חד פעמית?

זוהי אלטרנטיבה מצוינת למי שרוצה להיגמל מניקוטין, אין באמת מדובר בסיגריה, אלא במכשיר אידוי מתקדם ביותר, מיועד במיוחד למי שבאמת קשה לו להפסיק עם ההרגל המגונה, אבל עדיין הוא חש שהוא חייב לעשן, כל זאת עם פחות נזק לבריאות.

באמצעות סיגריה אלקטרונית חד פעמית בהחלט ניתן להמשיך לעשן, חווית העישון היא יוצאת מן הכלל, אולם אין הדבר טומן בחובו סכנות בריאותיות משמעותיות, כפי שקורה עם עישון סיגריה רגילה.

היכן קונים?

אם ברצונכם לנסות עישון סיגריה חד פעמית, יהיה עליכם לפנות לחברה אשר מציעה ללקוחותיה מבחר מרשים של מכשירי אידוי מכל מיני סוגים.

למזער את הנזק הבריאותי

במיוחד בשנים האחרונות אפשר להיתקל ביותר ויותר אנשים מעשנים סיגריה אלקטרונית, לא ניתן לבוא ולומר שהיא בריאה, אך היא בהחלט ממזערת נזקים.

ישנם מחקרים אשר הוכיחו כי עישון של סיגריה אלקטרונית חד פעמית מפחית משמעותית את הנזק הנגרם למעשני סיגריות רגילות. עם זאת, יש לדעת כי בנוזלי המילוי אותם תרכשו ובמגוון טעמים, כן קיים ניקוטין, ולכן זוהי דרך יותר קלה לגמילה מוחלטת. למידע בנושא חנות סיגריות אלקטרוניות