ארונות אמבטיה – איך תבחרו את הארון הכי מתאים

ארון האמבטיה הוא רהיט מאוד חשוב שעליו מונח לו כיור או בתוכו הוא נמצא. הארון הזה של האמבטיה אמור להכיל בתוכו את כל הפריטים אשר קשורים אל תהליך הטיפוח של הגוף בחדר הרטוב הזה, וכאן זה חשוב לבחור את הארון בצורה נכונה כדי לקבל את המקסימום מרהיט שיכול לעלות קצת או הרבה, הרבה יותר.

איך יודעים לבחור את ארון האמבטיה מלבד בחינה של הנפח שהוא מציע? האם זה דומה לבחירת מקלחונים חזיתיים? יש פרמטרים נוספים שאותם יש לקחת בחשבון על מנת להגיע אל ארון שיהיה שימושי ואהוב למשך של תקופה מאוד ארוכה.

ארון לפי מידה

הדבר הראשון שאותו צריכים לקחת בחשבון כאשר מתכננים לבצע רכישה של ארון חדש עבור חדר השירותים או חדר האמבטיה הוא הגודל שזמין עבור הנחה של הארון הזה שם. באופן די טבעי בכל חלל יש מקום עבור גודל די מסוים, וזה חשוב לבצע מדידה מדויקת כדי להבין את העומק ההכי רלבנטי לצד הרוחב שיהיה הכי שימושי והכי מותאם לשם. נכון להיום הגדלים של הארונות שמיועדים עבור החדרים הרטובים מגיעים בכל מיני גדלים, ולא רק בגדלים שהיו נחשבים לפני כמה עשורים לסטנדרטיים.

ארון תלוי או עומד

הארונות של האמבטיה הם כאלה שכבר אינם חייבים רגליים ואינם צריכים להיות מונחים על גבי הרצפה. מודע? כי הדגמים המודרניים הם כאלה שניתן לחבר אותם אל הקיר, ובכך לקבל מראה הרבה יותר מרווח, וגם כזה שהוא פרקטי עבור שמירה על הניקיון הרצפה בנגישות גבוהה. מה בוחרים, עומד או תלוי? כל אחד חושפי לבחור את הדגם שנראה לו הכי מתאים מכל הבחינות.

העיצוב של הארון

העיצובים של ארונות שמיועדים לחדר האמבטיה מגיעים בכל מיני סגנונות בדומה למקלחון הפינתי. ניתן לבחור בעיצוב כפרי או מודרני, ולבצע את הבחירה הזו בצורה שתתאים אל הרעיון העיצובי שאליו מכוונים עבור כל החלל הזה. יש ארונות עם גימור אפוקסי אפור או לבן, ויש כאלה שמגיעים עם שילוב של עץ ולבן כאשר העיצוב של העץ עצמו בולט מבעד לצבע הנבחר. עץ או אפוקסי מבריק או מט? זו שאלה של טעם אישי בלבד.