צ'קים ממותגים – ככה תהפכו לעסק מקצועי

אחת הדרכים להפוך עסק סטנדרטי, רגיל, לעסק מקצועי, עסק שאפשר לזהות בכל צורה, בכל מקום, זה באמצעות מיתוג נכון, זה באמצעות אפיון ודגש מיוחד. לשם כך עסקים משתמשים בלוגואים מיוחדים, סלוגנים מיוחדים, מוצרי מכירות, שיווק ופרסום ועוד שורה ארוכה של פריטים שיכולים להעניק להם נראות ולייצר להם נוכחות בשטח. 

עם הזמן, בכל עת, אנחנו יכולים למצוא כלים ודרכים חדשות כיצד למתג את העסק שלנו, כיצד לייצר לו נוכחות בולטת יותר בשטח, בין אם זה כשמדובר על נוכחות עם חשיפה רחבה בציבור ובין אם זה כשמדובר על נוכחות פרטנית, כלומר, דברים שאנשים ספציפיים יזכו לראות ובכל זאת, זה ייצור אפקט מיוחד. 

דוגמא טובה לכך הם צ'קים ממותגים. כפי שאנחנו יודעים, על גבי הצ'קים נהוג לרשום את השם שלנו או את שם העסק, כך אנחנו נוהגים להזמין ולהדפיס אותם. אך היום אנחנו יכולים גם להשתמש באפשרות של מיתוג צ'קים. זה נעשה באמצעות הזמנת הדפסות צ'קים בבתי דפוס אשר יכולים לספק שירות מסוג זה. 

הזמנת צ'קים? כבר לא רק מהבנקים

אחרי שנים בהן היינו יכולים להזמין צ'קים רק דרך בנקים, אשר היו אחראים על ההזמנה ועל ההדפסה, אזי שכיום אנחנו יכולים להזמין צ'קים גם דרך בתי דפוס והם יהיו אחראים על ההדפסה שלהם. אנחנו יכולים לפנות אליהם בבקשה להזמין כמות מסוימת, על פי הצורך, אם הבנק מאשר, אז בית הדפוס יוכל לספק לנו את השירות כמה שיותר מהר. 

בתור בעלי מקצוע או בעלי עסקים, נוכל לבקש מהם לעצב את הצ'קים בצורה מסוימת וכך נוכל לספק ללקוחות שלנו צ'קים מעוצבים וממותגים, עם הלוגו והסלוגן של החברה שלנו. הדבר דומה לכרטיסי אשראי שחברות גדולות נוהגות להוציא בשיתוף פעולה עם חברות אשראי. זה מספק לאותן חברות, אפשרות להעניק ללקוחות שלהן כרטיסי אשראי ממותגים ומעוצבים, בהם יוכלו להשתמש בכל עת שירצו. 

כך בדיוק נוכל לעשות עם הצ'קים שאנחנו מציעים. הלקוח אומנם יצטרך להפקיד את הצ'ק ולא יוכל לעשות בו שימוש חוזר, אך המיתוג ללא ספק יעשה את שלו.