קופסאות לעוגה

מתכננים יום הולדת לילד? עוגה מיוחדת לבן או בת הזוג? מזל טוב! רק וודאו כי יש לכם את הקופסא הטובה ביותר לאחסון העוגה. לפעמים אתם משקיעים כל כך הרבה מזמנכם ומכספכם על מנת ליצור את עוגת היום הולדת המושלמת, אבל שוכחים פרט קטן וחשוב – איך תאחסנו אותה?

למה לאחסן עוגה?

אנו מאחסנים את העוגה פשוט כדי שהיא תוכל להישמר ברמה איכותית, טרייה וטובה. גם אם אתם מכינים מסיבת הפתעה בבית, חשוב לדאוג שהעוגה לא סתם ככה תישאר על גבי התבנית שלה בה הכנתם אותה, ולכבד אותה במקום אחסון הולם. במיוחד אם אתם יוצאים מחוץ לבית ולוקחים את העוגה ברכב או ביד, חשוב מאוד לוודא כי היא מועברת בצורה בטיחותית וללא טלטלות דרך שעלולות לפגום בעיצוב ובציפוי.

הגודל כן קובע

אתם חייבים קופסאות לעוגה שיכסו קצת יותר את גודל העוגה. זה חשוב לבחור בגודל קצת יותר גדול מהעוגה שלכם, על מנת שתהיה לכם אפשרות לשלוח יד בפנים ולחתוך ממנה, להכניס ולהרים אותה. אם אתם מזמינים קופסא בגודל המדויק לעוגה, יהיה לכם קשה לא לפגוע בציפוי או אפילו בעוגה עצמה.

אתם צריכים לקחת בחשבון את הצורה של הקופסא – מלבן, ריבוע, עיגול – מה הכי כדאי? תבחרו בקופסא כזו שתתאים לתבנית פחות או יותר, וכמובן שיהיה קל להכניס ולהוציא ממנה את העוגה.

עובי הקופסא

לעוגות גדולות וכבדות במיוחד חשוב לבחור לא רק בקופסא גדולה אלא גם ובעיקר כזו שיהיו לה דפנות עבות וחזקות. זה מאפשר לכם לשמור על העוגה בצורה הכי טובה ובטיחותית שיש. לצערנו הרב יש בשוק לא מעט קופסאות גדולות אך דקות, מה שעלול להוביל לקיפול הקופסא כלפי פנימה ולהרוס את ההשקעה הגדולה שהשקעתם עליה.

>למגוון רחב של קופסאות לעוגה בקרו באתר של חנות למוצרי אפייה