האם כל אחד יכול לעבור ניתוח לייזר בעיניים?

חלק גדול מאוד מאוכלוסיית בני האדם סובלים מלקות ראייה מסוימת. אין הכוונה לעיוורון חלילה, אלא ללקות קלה יותר שהפתרון עבורה הוא משקפיים. יש סוגים רבים של משקפיים ובשנים האחרונות הם מהווים ממש סוג של תכשיט לפנים. הכול טוב ויפה, כאשר מדובר על 'מספרים' נמוכים. אך כאשר המספרים מטפסים ללא שליטה והסרת המשקפיים גורמת לסוג של עיוורון, כדאי לשקול ניתוח לייזר בעיניים.

מספרים בעיניים? מה זה?

זגוגיות המשקפיים מותאמות לכל אדם על פי מצב הלקות שלו ומבטאים אותם על פי מספרים. ככל שהמספר גבוה יותר, כך הראייה של האדם חלשה יותר וכן להיפך. על כן, אנשים שיש להם מספרים גבוהים במשקפיים מעוניינים לעשות כל דבר על מנת להוריד אותם. יש לציין, כי משקפיים עם זגוגיות בעלות מספרים גבוהים, הינם יקרים יותר לעומת משקפיים עם מספרים נמוכים. ככל שהמספרים עולים, כך עולה גם מחיר הזגוגיות. וזוהי סיבה נוספת מדוע אנשים כל כך רוצים להוריד את המספרים ולשפר את הראייה.

ניתוח לייזר בעיניים – מה זה עושה?

קרני הלייזר עושות פעולה פלאית ביותר, הן גורמות לרכיבי העין 'לעבוד' באופן אופטימלי יותר וכך הראייה משתפרת והמספרים יורדים. כאן נשאלת השאלה מאליה – האם כל אחד יכול לעבור ניתוח לייזר בעיניים? אכן שאלה במקומה. ישנם קריטריונים שונים לביצוע ניתוח לייזר בעיניים, וזה אכן מומלץ יותר לאנשים עם ראייה חלשה. עם זאת, אפשר לומר כי כמעט כל אחד יכול לעבור ניתוח לייזר בעיניים. מה שכן, במידה ויש לכם 'מספרים' גבוהים, ייתכן כי עדיין תאלצו להשתמש במשקפיים, מה שאין כן אצל אנשים בעלי 'מספרים' נמוכים, שלאחר הניתוח יוכלו להיפטר מהמשקפיים לחלוטין ולא יצטרכו להשתמש בהם כלל.

למידע נוסף היכנסו לאתר אמריקן לייזר