מקרים של פגיעה באדם בעקבות תאונה, שחשוב להכיר

תאונת דרכים היא למרבה הצער והכאב אירוע נפוץ מאוד. תאונות עלולות להתרחש בכבישים בכל רגע נתון ולפגוע פגיעה חמורה שמותירה מאחוריה נזק מהותי – בגוף, בנפש או רק ברכוש. דווקא בגלל שמדובר על אירוע רווח חשוב לדעת מה עושים בכל מקרה, צריך להכיר את הגופים הרלוונטיים ולדעת מה עושים בכל מקרה. 

עורך דין אתכם בכל מקרה

בכל מקרה של תאונת דרכים תהיה מעורבת המשטרה. זו בוחנת את המקרה וחוקרת אותו על מנת להעמיד לדין את האשמים ולדאוג לכך שהכבישים בארץ יהיו בטוחים יותר, שהנהגים יהיו אחראיים וזהירים יותר. כמובן שהטיפול במקרה יתבצע בהתאם לאופי המקרה ולפי חומרת התוצאות של התאונה. כאשר תמיד הנהגים המעורבים בתאונה ייחקרו לעומק על מנת לבדוק את הנהיגה שלהם, את הפעולות שהם ביצעו ואת ההחלטות שהם קבלו ברגעים שקדמו לתאונה. כדי להיות בטוחים שאתם לא עומדים להישפט בחומרה, כדי להבטיח את הזכויות שלכם ולמנוע מצב בו אתם נידונים בחומרה חשוב מאוד להיות מלווים בעורך דין מומחה. עו"ד תעבורה שלו ידע ויכולות להוביל אתכם בצורה היעילה והנכונה ביותר. המטרה – להתמודד עם האשמה שתוטל עליכם ולהפחית באופן משמעותי את העונש שיטילו עליכם.

עורך הדין בוחן את הסיטואציה ומתמודד עם המצב בהתאם לחומרת האירוע, לפי הפגיעה בתאונה שהתרחשה ובה קיימת פגיעה באדם או ברכוש וכן לפי נתונים אישיים של הנהג כמו וותק על הכביש, עבירות תנועות שהוא צבר בעברו וכן הלאה. תמיד נכון לפעול יד ביד עם עורך דין מוסמך ומנוסה כבר מתחילת הדרך. זאת כדי לדעת מה לומר ומה לא לומר. כדי לבחור נכון כל צעד ולהיות בטוחים מה לענות ולאילו שאלות אם בכלל.

אולי יעניין אותך גם נהיגה בשלילה