כריות – איך אני אדע מה מתאים לי

בחברת "פריד", תמצאו מגוון רחב של כריות שינה נעימות ואיכותיות בשלל סוגים, כגון- כריות שינה עם נוצות, אורתופדיות ועוד. תוכלו לבחור את סוג התמיכה- רך, קשה, בינוני, סוג המילוי- נוצות, פלומה, סינטטי וגם את הגודל.

איך אדע מה מתאים לי?

ישנו מגוון רחב של כריות. כגון, כרית אקסקלוסיב, בעלת תמיכה רגילה, תלת שכבתית במילוי נוצות עדינות ופלומה. הכרית הפנימית מכילה נוצות ובין הכרית הפנימית למעטפת הבד החיצונית ישנם סיבים טבעיים. בנוסף, יש את כרית אקסקלוסיב בעלת התמיכה הרכה שמותאמת למי שאוהב רכות בינונית עם תמיכה גבוהה לצוואר ולגב. סוג כרית פריד פלוס, שייחודה הוא סיבים סינטטיים שמעניקים תחושת קפיציות לכרית. עוד סוג, הוא כרית TRIPLE רגילה, ובה הכרית הפנימית עשויה מסיבים כדוריים שנותנים תחושה קפיצית במרכז הכרית. בנוסף, ישנה כרית TRIPLE קשה שהיא קפיצית אך גם מאופיינת בדרגת קושי קשה. הכרית הראשונה שלי, היא כרית המותאמת לילדים קטנים, גמישה וקלה עם פלומות טבעיות ורכות שעברו תהליכי ייבוש ניקוי וסטריליזציה. כרית ספישל היא הרכה ביותר אצלנו.

כריות מיוחדות

אצלנו תמצאו כריות אורתופדיות שונות של פריד, למשל כרית צוואר המחזיקה את הראש ומשמשת לנסיעות וטיולים, בעלת מגע רך ונעים. או כריות עם שכבת ג'ל לקירור הפנים שמעניקה תמיכה נהדרת לצורת הראש ומשתנה בהתאם לתנועה. ובנוסף כרית מסאג עם מכשיר עיסוי עוצמתי עם שתי מנורות חימום אינפרה אדומות גדולות שעוזרות לעיסוי עמוק בשטח פנים רחב. המסייע לשיפור הרגשה כללית ועוד.

עוד, תמצאו בחברתנו, כרית תומכת ויציבה שניתן לצפות בה בטלוויזיה ולהרגיש הכי בנוח שאפשר. כרית הריון בדגם טנגו המיוחדת לשינה בתמיכה בינונית נעימה ומפנקת, שמאפשרת תמיכה במקום 3 כריות שונות ללא החלפה נוספת באמצע הלילה. יחד עם זאת, תמצאו אצלנו כרית הנקה ויסקו בעל מרקם אלסטי רך שמעניק תמיכה לגב האם והתינוק וכל זאת להנקה נינוחה. אצלנו ישנן כריות בגדלים מיוחדים, בסוגי תמיכה ובצבעים שונים, בסוגי מילוים רבים ועוד, תבואו ותבחרו מה מתאים לכם-על איכות לא מתפשרים.