מפיצי ריח לבית שאסור לפספס

קיימים כמה סוגים של מפיצי ריח וכולם יוצרים אווירה נפלאה וריחות מדהימים בבית. מגוון הריחות הוא גדול מדי ואפשר להתביית על ריח אחד, או לחלופין לרכוש בכל פעם ריח אחר כדי ליצור עניין.

 

מפיצי ריח המיועדים לבתים

כדי להפיץ את הריחות אפשר להשתמש במכשיר חשמלי אוטומטי אשר מתקינים בו מיכל של נוזל הריח. המכשיר מפיץ כמות מדודה מנוזל זה באופן קבוע בכל פרק זמן, על פי הקצב שתוכנת. בדרך זו כל החלל ספוג כל הזמן בריחות נעימים, חלק מהם מתפוגגים וכמות נוספת של הריחות מופצת שוב.

אופציה נוספת היא מיכל שיש בו נוזל ריחני. בתוך המיכל מניחים מקלות מיוחדים, אשר סופגים את הריחות הייחודיים ולכן כל הזמן מריחים את הריח שלא נמצא רק ליד המיכל, אלא האפקט הוא גם בחלל החדר.

 

שמנים אתריים

לשמנים האתריים יש יכולות עצומות של הפצת הריח. גם אם מדובר בבקבוקון קטן עם ריח אתרי מסוים של פריחה או עץ ספציפי, חשים בריח הזה במקומות רבים. מכיוון שיש ריחות אקזוטיים ואותנטיים רבים, אפשר לפתוח בכל פעם בקבוקון אחר וליהנות מכל הריחות.

אורחים שמגיעים הביתה באופן קבוע, מודעים לעובדה שיש בביתכם ריח קבוע. עובדה זו מעלה באופן משמעותי את הרצון להגיע אליכם וליהנות מהאווירה הייחודית והנעימה במיוחד.

 

תרסיסים

אפשר להשתמש גם בתרסיסים מפיצי ריח בעלי מטרות ייעודיות כמו לרסס על ביגוד. בדרך זו כל הארון מריח נפלא והריחות הקודמים שהיו בו ינוטרלו כמעט לחלוטין.

כך לא יחושו בריחות של זיעה, נעליים, טיגון ובישול מזון בעל ריחות דומיננטיים שמשאיר ריחות לאורך זמן וקשה להיפטר מהם. לכן כל אופציה של מפיץ ריח היא הפתרון.

 

לרכישה פנו אלינו עוד היום – החנות המובילה למפיצי ריח.