משטחי החתלה קשיחים – מה החשיבות של זה?

אחד ממוצרי התינוקות החשובים שתורמים רבות לאיכות החיים של האם ושל התינוק זה משטח ההחתלה המוצב על גבי שידת ההחתלה. למרות שיש כאלה הטוענים, ובצדק, כי לא מדובר במוצר שהוא ממש הכרחי ובעצם לא חייבים את משטח ההחתלה, בכל זאת, אימהות רבות אינן מוותרות עליו והן מדווחות על חוויה אחרת של טיפול בתינוק.

מה החשיבות של משטח החתלה קשיח?

אז אם משטח החתלה, למה דווקא משטח קשיח?

אז למי שהתנסה אי פעם בטיפול בתינוק, אין ממש סיבה להסביר את הדבר. אך לטובת אלו שבאים להתעניין במשטחי החתלה, אנחנו נסביר את הייחודיות של המשטח הקשיח.

משטח רך מידי הוא משטח אשר בו התינוק עשוי לשקוע. הוא גם עשוי להירדם על משטח רך שעוטף אותו ומחבק אותו. המשטח הקשיח לא מאפשר את ההירדמות הזו והיא גם תורמת לטיפול בתינוק שיכול להיעשות בצורה משוחררת ונוחה. כי התינוק למעשה נמצא על גבי המשטח ואינו שוקע בה.

משטח החתלה – משטח תקני ובטיחותי

אז הבנו כמה כדאי להשקיע במשטח ההחתלה. אך חשוב לדעת כי משטח ההחתלה חייב להיות מוצר בטוח לשימוש כזה שעומד בכל התקנים הנדרשים. אם המשטח לא יהיה כזה, הרי שהתוצאה עשויה להיות הרת אסון.

כבר אירעו מקרים רבים של פגיעות בתינוק או אף גרוע מכך בעקבות שימוש במוצר שאינו בטוח. על כן חובה לשים לב לפרמטר הזה.

משטח החתלה מדוגם

כדאי לדעת שאפשר להשיג דרך הקישור https://www.baby-lee.co.il/changingpad משטחי החתלה מדוגמים, אשר אלו ישדרגו את החוויה של האם ושל התינוק. הן מבחינת הנראות של החדר והן מבחינת העניין שהתינוק יגלה במשטח ההחתלה. הוא ייהנה מהטיפול על גבי המשטח והאם אף היא תחסוך לעצמה כאבי גב מיותרים…