איך תבחרו עדשות מגע יומיות שיתאימו לכם?

ההתמודדות היומיומית שלכם עם בעיות ראייה היא עניין מורכב מאוד. מצד אחד אתם מבינים שזה הוא מצב קליני ורפואי שאין לכם כל כך השפעה עליו. ומהצד השני חשוב לכם מאוד למצוא פתרונות שיעזרו לכם לנהל את שגרת החיים הרגילה שלכם בצורה הטובה ביותר. ולכן, באופן ממש לא מפתיע אתם מנסים לחפש עדשות מגע שמתאימות ליום יום ונותנות מענה נכון לכל הצרכים הרפואיים שלכם. אף על פי שאתם מבינים בדיוק מה הוא הצורך שלכם, אתם לא תמיד יודעים לתרגם את הצורך הזה לכדי הגדרה קלינית של פיתרון. ולכן בשביל לבחור עדשות מגע ליומיום צריך להתייעץ עם צוות מקצועי ומנוסה אשר יכול לעזור לכם לקחת את ההחלטה הנכונה ביותר.

שלושה טיפים לבחירת עדשות מגע יומיומיות

בשביל לבחור עדשות מגע לשגרת היום יום אתם צריכים לקחת בחשבון את:

  1. הרגלי החיים שלכם ואת סביבת העבודה שלכם. אם אתם לא יכולים להבטיח שאתם עומדים בשיגרת הגיינה ותחזוקה קבועה, אז צריך לקחת עדשות מגע יומיות, שלא דורשות תחזוקה וניקיון באופן קבוע. כמו כן צריך לתת את הדעת על הסביבה שבה אתם עובדים כדי להימנע ממצב שבו אתם עושים נזק לרקמות העין.
  2. המספר והצילינדר שלכם. ככל שמדובר על מספר גבוה יותר ועם יש לכם צילינדר גבוה, כך צריך לבצע התאמה אישית של העדשות ולהבטיח שמדובר על עדשות בהזמנה מיוחדת. זה יכול לקחת קצת יותר זמן ולפעמים גם כמה סבבים של התאמות, אבל בסופו של יום זה נותן את הפתרון הנכון ביותר.
  3. התאמת העלויות. צריך לבדוק שאתם יכולים לעמוד בעלויות הרכישה של העדשות שלכם. קדיש תשמרו על יציבות ותוכלו כל הזמן להשתמש בעדשות מבלי לחשוש מהפעם הבאה שבה תצטרכו לבצע את ההזמנה של המוצרים שלכם.