איך לבחור צמיד טניס יהלומים

למרות השם המבלבל של התכשיט המיוחד הזה, צמיד טניס אינו צמיד ספורט היועד להיענד על היד במהלך משחק טניס – אלא תזכורת נחמדה לאירוע מיוחד שהתרחש על מגרש הטניס בשנות השמונים. במהלך משחק טניס של אחת מהשחקניות האלופות בתקופה זו, צמיד היהלומים אותו היא ענדה נפתח בפתאומיות ונפל על גבי המגרש. השחקנית מיד ביקשה לעצור את משחק הטניס כדי למצוא את הצמיד היקר והאהוב, וכמובן שהסיפור נגמר בסוף טוב והאבדה נמצאה.

מאז ועד היום כולם אימצו את השם צמיד טניס יהלומים לאותו סוג צמיד שהטניסאית ענדה במהלך המשחק, ואף ניתן למצוא את הצמידים הללו עם סגירה כפולה וחזקה למניעת פתיחה ונפילת הצמיד מהיד.

מה מיוחד בצמיד טניס יהלומים

חוץ מההיסטוריה המעניינת של צמיד זה, מדובר על צמיד יהלומים שהוא תכשיט יפיפה ומיוחד שמקשט את היד בעדינות. צמיד הטניס מאופיין במספר של חוליות על פי גודל היד, שעל כל חוליה משובצת אבן יהלום איכותית ויפה. ניתן למצוא את הצמידים האלו במגוון צבעים ומתכות, כאשר הפופולריות ביותר הם צמידים העשויים מזהב בצבע צהוב או לבן ועם שיבוץ של אבני חן מיוחדות.

כיצד תבחרו את הצמיד המושלם

מכיוון שצמיד טניס יהלומים נחשב לתכשיט יוקרתי ומיוחד, נהוג להעניק אותו במתנה לאישה לציון אירוע מיוחד כמו יום הולדת, יום נישואין או סתם כדי לבט את האהבה הגדולה שיש בין גבר לאישה שהוא אוהב ומעריך במיוחד.

כדי לבחור את הצמיד הטוב ביותר מומלץ להתמקד באיכות וגודל היהלומים המשובצים בצמיד, ולהעדיף את שיבוץ היהלומים בעלי האיכות הגבוהה ביותר מבחינת הליטוש והצלילות שלהם. כל יהלום מאופיין על פי משקל מסוים הנקרא קראט, ככל שמספר הקראט יותר גדול כך מדובר ביהלום גדול ואיכותי יותר.

לסיכום, תכשיטים הם דבר מיוחד ומרגש שכל אישה תשמח לקבל בכל מאורע מיוחד. מכיוון שצמיד טניס יהלומים הינו תכשיט מעוצב ומרהיב ביופיו, מומלץ להעניק אותו לאישה שאוהבים לאחר שבחרתם את הצמיד האיכותי ביותר באתר דיימונדס פור יו, וכמובן התאמתם את מראה וסגנון התכשיט להעדפות האישיות של בת הזוג שמקבלת אותו.