איך לבחור משקפי סקי לסנובורד מושלם

קיימים סוגים רבים של משקפיים לסנובורד מושלם. כדאי לבחור את המשקפיים המתאימים ביותר בהתאם לנראותם ולפעולה הטכנית שלהם עבור כל אדם.

 

שימוש במשקפי שמש ייחודיות באתרי סקי

משקפי שמש רגילים אינם מתאימים לאתרי סקי לאור העובדה שהשלג הלבן מחזיר אור לקרני השמש ולכן עוצמתה היא גבוהה פי כמה וכמה ומסוכנת לגולש. כאשר השמש יוקדת הגולש לא יראה את המכשולים ולכן עלול להיתקל בחפץ, עץ או לא לשים לב למדרון תלול מאד. לכן חייבים לשים משקפי שמש ייעודיות לשמש, בעלי זווית ראייה רחבה שהם מגינים על כל חלקי הפנים מנזקים של קרינה עוצמתית ויציבים לחלוטין.

 

סוגי עדשות מתאימות

אפשר להשתמש בעדשות שטוחות צילינדר, בעלת משטח נמוך, עדשה קמורה בעלת מראה יפהפה. או עדשה גלילית שהיא שטוחה ומסוגלת לעצור את האור הבוהק המסנוור. כמו כן עדשה מעוגלת בועה שמעניקה שטח פנים רחב, ללא הפרעות בראייה ובעלי נפח מהותי וכך מפחיתים את כמות האדים.

קיימות גם עדשות שהשימוש בהן הוא מופחת כמו עדשה מקוטבת, פוטו כרומטית או פריזמה. אשר כוללות אביזרים נלווים כמו ציפוי על העדשות, אוורור וגם עדשה כפולה נגד ערפל.

 

בחירת צבע המשקפיים

התאמה של צבע של משקפיים היא על פי כמות האורVLT במקום שבו נמצאים על פי מיקומו של אתר הסקי ורמת ההגנה הנדרשת.

 

רכישת משקפיים ייעודיות לסקי

היצע המשקפיים אשר מותאמים לגלישת סקי וסנובורד הוא רחב ביותר. המגמה היא לרכוש את הסוג שהוא הנכון ביותר על פי הפרמטרים של רמת הקרינה וסוג העדשה וזאת כדי להשיג תוצאה מושלמת והגנה מקסימלית.

זוהי אחת הרכישות החשובות לפני היציאה לחו"ל, כדי לא לגלוש ללא מעטפת אופטימלית.

 

מוזמנים לראות את המוצרים המומלצים של אלי אקספרס באתר שלנו.