סאב מוגבר – כי כל בר שמחזיק מעצמו חייב אחד כזה

סאב מוגבר

המאמר באדיבות http://ms2000.co.il

סאב מוגבר הוא אחד המוצרים המוכרים ביותר בעולם הסאונד. לאדם מן השורה שנהנה להקשיב למוזיקה, אין כל כך את ההבנה איך משתלבים הצלילים ואלו רכיבים אלקטרוניים אחראיים לכל צליל שהוא שומע.

אבל בפועל, במשרד האחורי הרכיבים עובדים קשה כדי ליצור חוויית שמיעה איכותית ומדויקת. כל רכיב אחראי על קבוצת צלילים אחרת. הם כמובן אמורים להיות בקצב אחיד כדי שזה ישמע כמו שיר אחד ולא כמנגינות חסרות פשר. 

אז מהו סאב מוגבר ולמה כל בר שמכבד את עצמו צריך דבר כזה? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

סאב מוגבר – למה אתם צריכים אחד כזה?

סאב מוגבר הוא רכיב אלקטרוני שניתן לרכוש והוא אחראי על כל החלק של צלילי הבס הנמוך. אם אתם ממש רוצים להבין על מה מדובר, נסו את התרגיל הבא. דברו בקול רם ואז נסו לומר את אותו משפט בטון שקט יותר ויותר, עד למצב שאתם לא מצליחים להשמיע שום קול, במקום זאת אתם משתעלים. זהו הטון הנמוך ביותר שלכם.

הא ממה? במוזיקה ישנם צלילים שנמצאים דווקא באותו מקום שהקול שלכם נגמר או קצת מתחתיו. הם צריכים להישמע עמוקים ושקטים, אבל להישמע. אחרת? חסר בהרמוניה הכללית של המוזיקה. 

בדיוק בשביל זה יש את הסאב המוגבר. למעשה, הכלי הזה אחראי על יצירת אווירה נכונה משום שהוא משמיע את הקולות בעלי הטון הנמוך בצורה טובה. הוא מדגיש את אותם צלילים נמוכים ועמוקים ובכך משפר את חוויית השמיעה וגם את חוויית השמיעה במקום.

לכן, אם יש בר ברשותכם, סאב מוגבר זה מצרך חובה כדי ליצור את האווירה שאתם רוצים.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor